generalizovana uzkostna porucha

docitka

mery to si takto fungovala 2 roky s tymi uzkostami lieky ti nepomahali ty si bola aj u ;psychiatra ci u neurologa idem maleho da buvat a pridem pa

alexa 222

mery31 a tiež si mala také stavy, že si proste nevedela čo zo sebou robiť? Keď to na mňa príde tak začnem možno niekedy aj zbytočne panikáriť, chodím po byte, stále si hovorím, že sa musím ukľudniť, zapnem televízor, zoberiem nejaký časopis, aby som zamestnala myseľ, ale vždy to skončí pri tom Lexaurine. Neviem či mám zavolať RZP, aby mi pichli injekciu na ukľudnenie, potom niekedy neviem povedať z čoho mám strach, atď Je to hrozné, ani som si nikdy nepomyslela aké je dôležité byť v pohode po psychickej stránke.

docitka

mery ja to tiez beriem desat dni neviem ci je to dost ale mozno psychiater mi zvoli este inu konbinaciu liekov ja sa tiez stale klepem a vzdy ked idem spat a zobudim sa bojim sa ze to bude stale to iste a mam este take prejavy ze sa mi zda ked idem vonku ako by sa vsetko dialo mimo mna niedke v dialke pa a napis ci si mala aj take pocity

mery31

Ja trpim uzkostnou poruchou na ktoru som sa liecila 2 roky a chodila som pravidelne k psychiatrovi. Velmi mi to pomohlo uz 2 roky som bez liekov nehovorim ze niekedy na mna nepridu priznaky tejto choroby ale kedze viem z coho to mam tak sa snazim to zvladnut bez liekov zatial sa mi to dari ale keby sa mi to zhorsilo nemam problem zacat znova chodit na kontroli. Viem ze to potrebujem preco sa mam trapit? Netrap sa a chod ku doktorovi. Neviem ako sa u teba prejavuje uzkost ale ja som mala velmi tazke fyzicke prejavy ktore som uz nezvladala tak som to riesila: triaska po celom tele aj vklude - proste sa mi v tele triasol kazdy nerv aj ked som lezala alebo pozerala televizor, busilo mi hrozne srdce,ked som isla von niekedy som mala pocit ze nemozem dychat,cele noci som nespala proste a jasne som bola uplne na dne. A to vsetko trapenie ukoncil citalex a xanax. Aj ked na zaciatku mi bolo z tych liekov velmi zle tak mi doktor povedal ze musim vydrzat a tak som ich brala, telo si zvyklo a vyzdravela som . Tak sa neboj a riest to.

tyrusqa

urcite maj noveho psika..zabudnes a lahsie sa s tym vyrovnas a budes stastna!netreba si nieco odopierat len zo strachu.

tyrusqa

pocuvaj svoje srdce..najlepsi liek na tu bolest je mat noveho psika.klin sa klinom vybija..ber to tak,ze tak to malo byt,kazdy raz musi odist.a odchadza sa na dobre miesto.

alexa 222

Tyrusqa xto pokušenie zájsť do útulku a zobrať si psíka je veľmi veľké. Ja viem, že keby som tam išla tak si určite zoberiem havinka domov. Len sa bojím zase to isté prežívať znovu, tú stratu, tá bolesť v duši je neopísateľná. Tak aspoň pomáham tým havinkom tak, že im posielam peňažné príspevky, a rôzne vecičky pre nich. Ale ako sa hovorí, že nikdy nehovor nikdy, tak uvidím,....

helenn

Presne nikto to nepochopi kto to nezazije.Nie je to hanba achot k tomu psychiatrovi za mesiac uz nebudes vediet ze ti volaco je:A cudujem sa ze neurolog ti hned z fleku zistil ze mas GUP.To je odbornik vidie tu konbinaciu liekov.

tyrusqa

alexa222: preco si nekupis dalsieho psika? ja som podobne naviazana na papagaje.jeden mi zahynul a druhy uletel:hned o dva dni som kupila dalsieho.nemohla som inak.a teraz mam dvoch.je to balzam na dusu.stale su so mnou v izbe.neviem si predstavit zivot bez nich.