Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

postava-otazka aj pre muzov aj pre zeny

Príspevok v téme: postava-otazka aj pre muzov aj pre zeny
otazka123

Dosledkom HAK som pred pol rokom pribrala a vobec to neviem schudnut zatial ale urcite schudnem v buducnosti verim tomu:))). pri vyske 169cm vazim 53kg, pred HAK som mala 50...tie 3 kila ale nejdu dole, kym nepojdu dole, sa za seba hanbim ale znami a okolie ma oznacuju za stihlu. Maju pravdu, alebo ej to milosrdne klamstvo na zvysenie mojho sebavedomia? mozno mam viac kg aj preto ze sa hybem a svalova hmota je tazsia ako tuk...je podkla vas moja postava stihla? ja sa dalej budem starat o seba a schudnem to len potrebnujem vediet ako som na tom teraz:)

gadgetka

Urcite nie si!!! Ja mam 168 a 55 kg a este sa snazim pribrat, niektore nohavice obleciem 34ky a to je na mna malo ... zavisi od postavy... ale je pravda, ze chlapi nelubia "vesiaky", ale poriadne zenske, ktore sa daju za co chutit ...Ze chlapi???

_Marek

No teda urcite tucna nie si.Vy zeny si viete same vytvarat komplexy.Moja manzelka ma 168 cm a ma 57 kil.A vyzera velmi dobre.Nie je ani tucna ako ty hovoris sebe ale ani vychudnuta vyzla.To by sa ani mne nepacilo.Takze ja si myslim ze nic zhadzovat nemusis.

kristepane

kazdopadne, tucna urcite nie si, kazdy vo svojom zivote si musi neraz vypocut kritiku na svoju osobu, ci uz sa to tyka postavy, povahy, spravania, obliekania atd, atd, atd... takze jednym uchom dnu a druhym von a hlavne to absolutne netreba pocuvat, vacsinou su to ludia, ktori svojim sposobom nieco zavidia a slova sice maju vahu, ale stupidne poznamky nevazia ani tolko, aby sme si ich vobec vsimli.. ok?:-)

otazka123

ja som sa len chcela zbavit myslienok, ktore u mna vznikli kvoli negativnym poznamkam ktore som si vypocula a ake som uviedla nizsie, si ich precitaj,nechcela som nikoho urazit ani obtazovat svojou temou:)ked ti niekto blizky povie nieco, moze ti to ublizit, aj ked je to malickost...slova maju silu. Ale mas pravdu ze sa tym namam zaoberat.

kristepane

boze, ty co si??? ved ty si uplne mimo realitu dievca, ty to urcite nebudes mat v hlave v poriadku, ked zakladas takuto stupidnu temu, kde ti aj tak nikto nemoze realne odpovedat, lebo sme ta v zivote nevideli. ani sa radsej nepytam, kolko mas rokov, lebo mi je smutno z toho, ze clovek, ktory sam seba oznacuje za "normalneho" moze riesit taketo zalezitosti a este s tym aj obtazovat inych ludi. strasne... a inak, presne pre taketo baby je tu zalozena tema s nazvom: "Tema len pre zeny."

otazka123

a este si raz jeden chlapec, to bolo davno,ked som mala tych 50kg, povedal, ze mam veky zadok ze nech sa pozriem na ine caje a kriticky zhodnotim ze nie ej pritazlivy a preco zo sebou nieco nerobim (a verte, ze som robila aj robim!) a myslel to vazne:(odvtedy som sa nastastie s takym nazorom nestretla:) ale aj toto si pametam...skratka, ludia by mali rypat do takych co sa o seba nestaraju anie do takych stihlych co sa staraju o seba ako ja:)chcem byt stihla ale nie kostra!!!potom ze mi v hlave bludia taketo myslienky...

otazka123

proste uz nikdy nechcem od nikoho pocut kritiku ustipacnu ze som pribrala ked ja nepriberam ale som ako nafuknuta po tej HAK a robim co sa da nech som stihla(zdravo, zas nechcem byt ako kostra:))

otazka123

dakujem za odpovede:) lenze ja mam pocit nafuknuteho brucha...a to neberiem HAK uz pol roka a na vahe to vidim,inac vyzeram skoro ako pred HAK. tehotna nie som. len to brucho, neviem ci je to stale ta voda z HAK, alebo ci by som sa nemala vyvarovat niektorych potravin...ked mam dlhe tricko to nevidno. ze vraj ryza acestoviny nafukuju. moj otec mi raz velmi hnusne povedal ked som brala tu HAK ze vyzeram ako tehotna, premeral si ma kritickym pohladom a vrylo sa mi to do pamete a nemozem na to zabudnut
:(a niektore modelky maju 50kg pri vyske az 174...ale ako pozeram na seba a aj podla okolia ja som aj na fotkach stihla, potom je to mozno svalmi atazsimi kostami:)

alicakl

No dušička. Ak si myslíš že pri 169 je 53 veľa, tak by si mala skôr riešiť svoju psychiku ako nadváhu. Na tvoju výšku by si mohla mať kľudne aj 56 kg a stále by si bola v klube "štíhlych". Nepíšeš, kde si pribrala. Či to cítiš na oblečení, alebo podprsenke, alebo to len vidíš na váhe.Lebo ako tu už písali, môže to byť voda, ktorá sa v tebe viac drží alebo netreba tiež zabúdať, že pokiaľ cvičíš-telo môže nabrať na hmotnosti.Pretože keď sa tuk premení na sval, automaticky ide váha hore.Hlavne komplexy nabok. Určite pri tvojej výške a váhe niet nad čím plakať

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

postava-otazka aj pre muzov aj pre zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk