Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem z ocami

Príspevok v téme: Problem z ocami
myshoo

Ahojte psledne dva mesiace mam problemy z ocami, vonku to ani nejako nepocitujem ale ked som v miestnosti ako keby na vzdialenych predmetoch vidim take biele sumenie alebo take nieco ako keby mi pred "ocami" snezilo to sposobuje ze niekedy neviem zaostrit predmet alebo tak vonku ked som problemy velmi ani nepocitujem...zrak sa mi nejako nezhorsil...ale je to tak asi aby ste ma chapali ze ked sa pozerate napriklad na TV v zhasnutej miestnosti a potoms a pzoriete do tmy tak vidite ako keby snezenie pred ocami. Neviete mi proadit bol som aj na rkvnych testoch a ani zvyseny cukor ani cholesterol nic cely krvny obraz vysledky v poriadku. K ocnej sa chystam co najskor...Viete mi poradit alebo mal niekto podobne problemy. Mal som dost tazke obdobie co sa tyka psychiky moze to byt aj psychickeho raz ci skor nie??? Vopred dakujem za vase rady

nio

TV je jasnejsia ako tmava miestnost, takze sa oci privru viac ako len v tmavej miestnosti, tympadom ked sa pozries mimo TV do tmy, bude na tvoje receptory v ociach dopadat 1.menej svetla ako z TV 2. aj to malo bude tlmene neprisposobenym okom... ak na receptory dopada malo svetla, uvidis kvantovy tepelny sum receptorov, na ktory tie receptory reaguju tiez okrem svetla. S tymto maju problem nielen ludske oci ale aj digitalne fotoaparaty, ked si na fotaku nastavis najvyssie ISO tak uvidis zasumenu fotku. Takze to je normalna vec a nemas sa toho preco obavat ked ti nenasli ziadnu diagnozu.

rebike

Urcite chod lekárovi,nespekuluj nad samoliečenim.Oči nie su hračka.Dufam ze sa nebojis od toho ze ti vypisu okuliare?Ale píses ze oci más v poriadku,tak nemyslim.Takéto veci len raz treba zbabrat potom ked budes starsia,mudrejsia sama sebe vyčitas ze si neisla.

myshoo

noo ked som mal skuskove tak zo zvyseneho stresu som mal mat taketo probelmy ale ked je dostatocne svetlo ani nie...ale napriklad ked idem do ziby a nezasvietim si mam uplne ako biele snezenie pred ocami ale uz to trva nejake dva mesiace v takej istej forme...a zakalky v sklovici som pocul ze to su neni biele bodky ale tmave ze ked sa clovek pozrel na bielu plochu tam to vidiet a ja ked sa pozernam ziadne tmave bodky nic...neviem fakt co to moze byt podobny problem ani na internete nieje....neviem ci je to nervoveho povodu alebo z coho to je :(

doktorka:)

mozno mas zakaly v sklovci,to sa prejavuje ako plavajuce musky,ak je to huste,moze to byt vnimane ako snezenie,nenosis okuliare do dialky?kolko mas rokov?ak to vzniklo nahle,radsej zajdi na ocne,budes kludny

mia.

Nemaš šedy zakal? Ja mam tiež tieto príznaky, pozeram na televizor bez okuliarov ako cez hmlu, ale ja mam šedý zakal.

myshoo

noo krvny tlak je myslim ze v pohode po tejto strane tlak krv vsetko O.K nic mi nezistili...a nemoze to byt aj nedostatkom enjakych vitaminov?

[zruseny12]

mysho...a krvny tlak mas aky?moze to byt aj z velmi nizkeho krvneho tlaku,aj zo stressu...
ale ak ta to znepokojuje,skoc k ocnemu,budes pokojnejsi...oci tiez netreba zanedbavat...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem z ocami - Fórum - ZDRAVIE.sk