Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetické poradkyne Oriflame

Príspevok v téme: kozmetické poradkyne Oriflame
severanka

Čaute baby... Rada by som v tejto téme zhromaždila všetky kozmetické poradkyne Oriflame, aby sme si mohli vymieňať cenné rady, možno prispieť sem tam nejakými osvečenými tipmi, a troška pokecali o našej práci kozm. poradkyne... Tiež by ma zaujímalo ako ste začínali, aké boli vaše prvé úspechy/neúspechy... :)
Takže sa na vás všetky teším a dúfam, že sa nás tu zíde viac... :)

severanka

vevericka: pokuty sú všade, ak nezaplatíš faktúru na čas... úplne všade... tak ja neviem čo sa tu niektoré trúbky rozčuľujú nad pokutami... je to úplne normálne a prirodzené, že ak si neplníš svoje povinnosti tak ako máš, tak za to potom musíš platiť pokutu...
bolo mi čudné že v AVONe nemajú, ale teda vidím, že aj tam sa pokutuje, tak ako všade inde...

vevericka

heh este stale sa tu doberate??inak prave tu je kamoska u mna , robi avon a maju tie pokuty tiez uz..tak sa nehadajte:P

Mimi323

Severanka, keby si poriadne čítala moje príspevky, tak zistíš, že od Alverde používam sprchový gél a niekedy šampon, kozmetiku na tvár od Alverde určite nemám, ani som to sem nepísala. Takže to fakt hľadám.

Mimi323

No ja som vážne zvedavá, že aká je to značka. A vážne hľadám dobrú kozmetiku.V pohode daj, prinajhoršom to zmaže admin.

severanka

baby, ale ani ja nič neplatím...žiadne pokuty...
ako sorry, ale to je taký problém do 14 dní platiť faktúru? potom tu nemusíte plakať, že aké pokuty ste platili...
Mimi323: by ma fakt zaujímalo, čo si konkrétne od Avonu a konkrétne od Oriflame ty používala?

janči221

ACHtak take problemy vas trapia?ja som sa zaregistrovala pod nemeckou super firmou tiež ma prirodne značky a su super..robim poradenstvo a kozmetiku k tomu a najrpv si to vyskušaju zakazníčky a tak beru ako čo sa im hodi..a nič neplatim ..žiadna pokuta..iba zarabam..je to super.-)))

Mimi323

Máš pravdu sekla som sa, samozrejme som chcela napísať Nievea a Dove. Ale musím uznať, že výrobky Avon sú hnusnejšie ako Oriflame.
Avon posiela tiež faktúru, ktorá je splatná do 14 dní, ale keď sa týždeň-dva omeškáš, nič sa nedeje, nič neplatíš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetické poradkyne Oriflame - Fórum - ZDRAVIE.sk