kozmetické poradkyne Oriflame

Príspevok v téme: kozmetické poradkyne Oriflame
severanka

Čaute baby... Rada by som v tejto téme zhromaždila všetky kozmetické poradkyne Oriflame, aby sme si mohli vymieňať cenné rady, možno prispieť sem tam nejakými osvečenými tipmi, a troška pokecali o našej práci kozm. poradkyne... Tiež by ma zaujímalo ako ste začínali, aké boli vaše prvé úspechy/neúspechy... :)
Takže sa na vás všetky teším a dúfam, že sa nás tu zíde viac... :)

severanka

majka-ria: ďakujem ti za ponuku, ale troška ma odrádza to, že si tak ďaleko... ja som viac za osobný kontakt... ale naozaj si to cením a ďakujem ti... ja by som asi najskôr skúsila nejak nakopnúť tú moju sponzorku... ona je už neviem aká direktorka, tak som si myslela, že sa mi bude viac venovať, ale ani nezavolá :( len neviem, čo sa jej mám spýtať, keď jej zavolám?? či by sa mi viac nevenovala? :D to by bolo asi blbé... :)

majka-ria

Severanka,,ak chces mozes sa este raz zaregistrovat budto na muza,alebo na niekoho blizkeho z rodiny,ja ta zaregistrujem a budem sa ti venovat ako mojim 50 clenkam.Mozme sa spojit po internete alebo postou,,je to uz len na tebe,ak mas zaujem tak to mozeme zrealizovat.

severanka

IN: poštovné sa platí, neviem koľko, ja si balím preberám rovno v centre oriflame v Bratislave... tak je to lepšie, pretože ak sa vyskytnú nejaké problémy s tovarom, hneď to môžeš riešiť... a čo o vzorkách a katalogoch? vzorky si môžeš objednávať podľa potreby alebo si ich objednať za nejaký tuším 400Sk keď sa zaregistruješ... inak bežná cena jednej vzorky rúžu, krému, makeupu alebo vône je od 4 Sk do 7 Sk... teda aspon sa mi tak zdá... a katalogy si vždy objednávaš keď začne jedna kampaň..napríklad začne kampaň 05, tak ty si pri výbere tovaru z katalogu 05 už objednáš aj katalogy 06... sada piatich katalogov je za 2 €

severanka

majka-ria: som z okolia BA, zaregistrovala ma neznáma pani na základe toho, že som vypísala formulár na stránke oriflame... dačo mi aj vysvetlila, ale asi dva mesiace som už o nej nič nepočula, dúfala som, že sa mi bude viac venovať... :(

majka-ria

ahoj a mozem vediet odkial si?Rada by som ti poradila,no najskor mas svoju sponzorku,ktora ta zaregistrovala?Vysvetlila ti ako to mas robit,kde mas hladat tych spravnych ludi?Robite aj prospekting?Na nom najviac mozes nazbierat ludi.

ln

dakujem severanka:)mam este par otazok,ako je to s tymi balikmi,plati sa postovne?kolko? a este by som chcela aj vediet aj nieco o vzorkach a katalogoch

severanka

majka-ria: mňa toto presne zaujímalo, ako dosiahnúť tú pozíciu sponzora... veľmi by som sa tam už chcela dopracovať, len neviem kde mám zohnať ľudí, ktorý by to chceli robiť...

severanka

Čauko In... :) Aj ja som mala zo začiatku strach, úplne ťa chápem... :) ale je to naozaj v pohodičke... Ono je to v podstate veľmi jednoduché... Musíš mať niekoho kto ťa zaregistruje (tvoja sponzorka)... Tá ti najskôr spraví prezentáciu o Oriflame, aby si vedela do čoho ideš, vysvetlí ti všetko ohľadne objednávania, zisku, reklamácii, ako často objednávať, ako zvýšiť svoj predaj, atď... ak budeš mať otázky tak ti ich zodpovie... s objednávkami to vôbec nie je zložité, len vyplníš také tlačivo s kódmi výrobkov, ktoré si objednávaš, a v najližšom oriflame centre to odovzdáš a vyzdvihneš si balík. tiež môžeš podať objednávku internetom na stránke oriflame, alebo telefonicky, alebo mailom... netreba sa báť, sama uvidíš aký to je relax a zábava pracovať s kozmetikou, a radiť dievčatám ako a čo ohľadne kozmetiky... a ešte keď sa k tomu pridajú peniažky z toho, a to že ty sama budeš môcť nakupovať kozmetiku oriflame za lacnejšie - sveta žiť :) máš ešte nejaké otázky?

ln

caw baby,ja este nie som poradkyna,ale chcela som sa nou stat,ale teraz neviem...mam strach.mohli by ste mi to vsetko podrobne popisat ako to prebieha?ako zacat?a ako to vlastne chodi s objednavkami?