Co na to poviete? Mam dobru zivotospravu alebo nie?

Príspevok v téme: Co na to poviete? Mam dobru zivotospravu alebo nie?
anka887

Takze..ako zacat. Opisem vam moj priblizny denny rezim a potom vas pekne prosim, aby ste mi poradili, pomohli, poprip. usmernili..ci robim nejaku chybu alebo je vsetko ok:) Dajeeem...
Som na strednej a na ranajky si vzdy okolo pol siedmej dam 6pl ovsenych vlociek zaliatych horucou vodou, do toho posekam nejake to ovocie, vzdy banan a jablko alebo jablko a jablko, poprip. jablko s hruskou alebo marhulou.. to zamiesam, dam tam aj nejake semiacka a susene hrozienka..pridam pol smotanoveho zvolenskeho jogurtu a zamiesam..
V skole uz mam len ovocie ako 2 jablka, alebo jablko, banan..poprip. pomaranc a pod..ale najcastejsie jablka.
pridem domov, dam si normalny teply obedik:) co mamka alebo ocko navari..normalne sa napapam.. to je okolo 14tej..a potom uz nemam na nic chut, niekedy si dam kocku cokolady, ale fakt zvladnem max. 2, potom som presladena:/ okolo stvrtej si dam nieco drobne, ovocie, za hrst celozrnnych lupienkov a pod.. necitim ziadny hlad, som plna aj o 17:30-18:00.. a potom si idem zacvicit..taky beh na orbite, posilka.. a po cviceni sa mi grga, nie som vobec ale vobec hladna!! Aspon na nejake bielkoviny sa zmohnem, taky ovocny tvaroh, acidko, jogurt a pod...
tot vsio..myslite, ze je to ok?? Necitim, ze by mi nieco chybalo, jem, kolko vladzem..a pohyb potrebujem..

jas123

kvakinko si z teba len robil srandu a urcite to,co napisal nepatri medzi zdravu stravu a telo to vobec nepotrebuje...ku zdravej vyzive ani nehovoriac...

ninka 255

anka887, myslím že vieš o zdravej strave toho dosť, lebo to čo jedávaš je fajn až na tie vepro,knedlo, vyprážaný rezeň a pod.,ale aj to si môže človek sem tam dopriať,ale nie veľa,takže ok.

anka887

Okok, aj zeleninu jem, hlavne vela salatu ako prilohu ku hlavnemu jedlu alebo ako salat s lyzickou olivoveho alebo tekvicoveho oleja, balzamicom...

A kvakinko, ak mame na obed parene buchty s pudingom, vepro-knedlo-zelo, vyprazane rezne a pod. dam si, nepreberam. Jem vsetko, ale nenapraskam sa...

A co sa tyka alkoholu, milujem pivo a sem-tam si dam aj za poharik cerveneho alebo taku metaxu, fernet a pod..pri oslave sampanske:)

kvakinko

V tvojom jedalnicku chyba slanina, bocik, klobasky, knedliky, hamburgery, tlacenka a mlete maso a nejaky ten frtan sem tam. Mala by si sa polepsit a posluchat rodicov.

okok

je to ok,len podla toho,co si zatialuviedla,tak nejes alebo jes velmi malo zeleniny...tak na tvojom mieste by som este pridala raz do dna nejaky zeleninovy salatik,zelenina je velmi dolezita

anka887

Takze je to ok? Lebo rodicia mi vkuse hovoria, ze sa mam konecne "riadne" najest bielych rozkov, salam, tavenych syrov a pod.. ale mne je z toho zleee:((