Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hanba?

Príspevok v téme: hanba?
fuuuha

viete ako to je,muž sa zvyčajne ožerie viac ako holka a potom ma problem sa mu naplno postaviť. veľa ludi prvy styk spolu prežije tak že partner sa hneď urobí,ale čo ked je opačný problem?
partnerka je urobena a partnerovi stoji ale iba napoly,viete ako to je po alkohole ledva stojí a bez alkoholu by len tak k ničomu nedošlo.
čo si myslíte je to hanba ked je žena hotová a partneroví stoji len trocha? nakoniec sa urobí ale je to slabé
a ak je to trapne tak v čom? v tom že by mohla mať partnerka pochybnosti či vari jej muž neni inač orientovaný,alebo? alebo skorej to pochopí že ked je muž opitý tak mu nechce velmi sa stoporiť pohlavný úd.alebo ten najhorší pripad partnerka nepochopí to druhé ale myslí si proste že muž ma takeho maleho,a myslí si že stál,poznate ked je v pozore tak na poly a po riadnom rozpumpovani sa este o 3cm zvačši. :(

kacicka

no nemat zabrany aj v triezvom stave a ukazat sa partnerke co v tebe je by bolo iste lepsi napad ako ozrat sa.nabuduce to skus radsej tak.

niekto

fuuuha a nebol si tak nahodou nerovozny ? moc nad tym rozmyslas
preto to aj nefungovalo ako malo

neviem co ta okrem toho ubija ale vacsinou je najlepsie sa o tom porozpravat
vacsina vstahou konci kvoli tomu ze sa partneri nerozpravaju o tom co ich trapi

fuuuha

neni to zbytočne,ona sa urobila,lenže ja som sa skoro neurobil, mne sa vobec nepodstavil v podstate len kusok,a to je trapas podla mňa uplne ma to ubíja,sice ešte viac ma ubija jedna vec ohladom nej ale to tu riešiť nebudem,
čiže podla vas sa nemam čoho bať hej?

0vecka

toto su fakt ze problemy akoze nevim ale aj kebyze si mysli ze mas maly penis tak sa predsa urobila no nic ...zbytocne riesis

fuuuha

trapi ma to,že teraz si asi myslí že mám malý penis,alebo že som buzerant alebo niečo také,proste mrzí ma to ,že od penisu čakala asi viac,,a prekvapili ju skor moje ruky :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hanba? - Fórum - ZDRAVIE.sk