Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojim sa krizy, bojim sa, co bude

Príspevok v téme: Bojim sa krizy, bojim sa, co bude
hannka

mam po 40tke,dostala som vyhadzov v praci, uz dva mesiace si hladam pracu a nik ma ani len na pohovor nepozve, som sikovna, mam prax,jedina nevyhoda, ze nehovorim a nepisem plynule po anglicky - a to chcu skoro vsetci zamestnavatelia,...Som z Bratislavy, citim sa strasne, bojim sa aj o deti, co s nimi bude, ked uz sa aj vojny zacinaju spominat v suvislosti s krizou...

estelka

ja som bez prace už 3 mesiace. manžel ako živnostník od decembra nemal ani jednu zakazku. čiže sme bez príjmu. ešte že sme mali nejaku železnú rezervu. ale aj ta sa miňa. k tomu dve dospievajuce deti, 17,16. dufam že sa to zlepší a bude lepšie. s planovanou dovolenkou sa možeme rozlúčiť a tiež s rekonštrukciou bytu. no čo už.

sajfina

hannka,skús sa aspoň po brigádach poobzerať,v BA ich je ešte celkom dosť,aj keď nebudeš robiť svoju profesiu,ale aspoň nejaké peniažky budú.

RNG

Slovenske prislovie hovori:
"Kasa sa nikdy neje taka horuca, ako sa vari"
Je pravda, ze sa ocakavaju tazsie casy, ale ako starsi ti mozem zodpovedne prehlasit, ze sa daju preskakat, ja som presiel cez viacere v zivote.
V kapitalizme sa to stava castejsie, nez v inych zriadeniach, lebo je trh labilnejsi(ponuka a dopyt voci planovanej produkcii a spotrebe).
Viac slobody je nielen pre masy, ale aj pre podvodnikov, vlastne chcel som povedat politikov....

delphia

hannka je mi to naozaj velmi luto, ze si prisla o pracu. s tou ti zial nepomozem, ale viem ti dat jednu radu : necitaj na nete tie hrozostrasne prognozy ohladom buducnosti skrz krizu! ja som ich citala zaciatkom roka a musim povedat, ze som normalne panikarila, nevedela som spat, mala uzkosti... no hrozne.
treba len dufat ze sa to vsetko da do poriadku, ale zbytocne seba netrap. inac- my to ovplyvnit nevieme..co ma byt, sa stane.
hore hlavu! je tu jar, buduci tyzden ma byt slnecno a 17 stupnov ;) mysli pozitivne, lebo treba tuto zlu dobu v ZDRAVI preklenut.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bojim sa krizy, bojim sa, co bude - Fórum - ZDRAVIE.sk