Tehotna?

gynekolog

kvapocky lasky mozu obsahovat spermie, len ak pred urcitou dobou prebehla ejakulacia, tj.cast spermii ostala v mocovej trubici, inak neobsahuje spermie...

gabca

Severanka, to slovicko ta perfektne pobavilo :-D som rada... Vies, ja som madarka a neda sa dokonale ovladat oba jazyky, ale niekto neovlada ani ten svoj materinsky, co nie je chvalabohu moj pripad:-)To ze si "vysledkom" akejsi prerusovanej suloze, o tom v tvojom pripade absolutne nepochybujem :-D..
Tak, pis si co chces, o.k. je to tvoj nazor a akasi CHABA teoria, no co ja ti tu vypisujem je cista realita z ruky fundovaneho odbornika v tejto oblasti...

mami2

Nezabúdajte na to, že životaschopnosť spermií nie je len v tom momente ale niekoľko dobrých hodín! Súhlasím so severankou, že stačí jedna jediná spermia a ona sa už postará o zábavu:-) Mne pri prvom tehotenstve lekár veľmi prízvukoval, že na to stačí len tá jedna jediná!!!!! Mnoho žien otehotnelo "rôznym záhadným spôsobom"vtedy keď sa to stať "nemohlo"!!!Gabča začni študovať-odporúčam vrelo:-)

severanka

gabca: chcela si asi napísať chabé a nie pochabé :D
neviem ako si dospela k číslu 1:10 000, ale myslím, že tvoje vedomosti sú veľmi (po)chabé :D
keby to bolo s tou prerušovanou súložou také silno jednoduché ako ty hovoríš, tak by nemusela vôbec existovať žiadna antikoncepcia, a všetci by sme žili na prerušovanom styku... ako hovorím, aj ja som výsledok prerušovaného styku...
To či kvapky lásky obsahujú spermie, vôbec nie je diskutabilné, úplne normálne ich obsahujú, asi sa s tým budeš musieť zmieriť :-)
opakujem: k otehotneniu stačí jedna jediná živá spermia a prebiehajúca ovulácia... neni o čom... spýtaj sa ktoréhokoľvek lekára nakoľko je metóda preruš. súlože spoľahlivá...hneď ti to vysvetlí ako to je, a nebudeš tu písať o mojich POchabých vedomostiach :D:D:D

gabca

A aj to, ci kvapocky lasky obsahuju zivotaschopne spermie,je diskutabilne, kedze spermie sa tvoria v semennikoch a k vajicku sa dostavaju az ejakulatom a ten hlien predtym sluzi ako lubrikator, takisto ked zena je vlhka..

gabca

Ved hovorim ze sanca je 1: 10000, poprosim ta tie telef. cisla :-D Na to ze mas 20, tvoje znalosti su slabe a velmi pochabe..

severanka

neva: iba do 16 rokov je k takýmto veciam potrebný rodič...
teda čo sa týka potratu, je potrebný rodič k súhlasu do 16 rokov...ak už mala 16te narodeniny, už súhlas matky neptorebuje