neurastenia

achjaj333

ahojte mavate niekedy aj dotierave spomienky alebo na nieco pomyslite a sa vam v hlave zrazu akoby vinory par veci suvisace z tym?

docitka

caute vsetci ja som sa zase rano zobudila ako keby ma niekto vytal palicou ziadna zmena a vy lidicky co porabkate

agaven

dobre lebo ked dam magnesko 500mg tak ma prehana a krce mam po tyždni tak skusim to magnesko b 6 ale 3 krat ras som si ho kupila take sladke leské oval ale potom mi zase predpisala 500mg tak budem teda to jest dobre dik

zuzana12345

Cez víkend si dam jedno a cez týždeň tri podľa toho ako sa cítim.Keď už som veľmi nervózna tak si poplačem,ale nie že by som mala doma na to dôvod,ale trebars v stredu som pozerala modré z neba a tam som si teda celkom slušne poplakala a ono ako keby všetko zo mňa vyšlo.Pritom ešte nejaké dva tri roky som ani nevedela čo je to plač,vždy som všetko v sebe dusila a to je to najhoršie.Tiež keď som mala nejaký problém som o tom nikomu nepovedala.Snažila som sa to riešiť sama.Teraz sa už skôr zdôverím a vždy mi je ľahšie.Človek sa učí po celý život

agaven

no ale ja som uživala 2 mesiace ale ta hlava stale palila až ked dali frintin atd prestala ale aj ja pijem len 1 liter ale zase za den vela až moc moc cikam tak viem že to telo dava von dobre inak kolko si denne brala magneska 2krat ako pisu lebo tak nejak som si ho davala

zuzana12345

agaven,ja som bola tiež veľmi podráždená,hlavne v robote,najmenšia hovadina ma vedela vytočiť,ja som sa vôbec nespoznávala,ale nevedela som sa niekedy ovládať.Od toho mi potom vyletel tlak.Teraz pravidelne beriem to magnezko a ono aj ukľudňuje.Je jasné že mi nezabralo po týždni ale časom som sa začala cítiť oveľa lepšie.Keď ja som taká blbá to čo mi nezaberie hneď do dvoch troch dní tak to prestanem užívať samozrejme všetko chce svoj čas´.Toto už beriem pravidelne a výsledok sa konečne dostavil.Aj lepšie spávam.Len pitný režim mi akosi nič nehovorí.Nedokážem sa donútiť piť.Mne stačí tak liter a niekedy ani to nie.Je pravda že jem veľa ovocia,ale aj tak to nieje veľa vody.Chcela by som zmeniť životosprávu,len neviem ako,lebo ja lúbkam mäsko a suchú salámku a to je to najhoršie

agaven

zuzka si dobra len na magnesku super ja dam ale pali hlava sprosta aj ruky trpnu svine ale co ved jem len jednu pirulu liek lepsie aj to je pokrok aspon som v klude a neziapem inak nervujem aj mam flaky cervene po tvari no co ale inak dobre mi je no super držte sa ahojko

zuzana12345

ja už mám po a tentokrát bez nervov lebo je fakt že buď som neskutočne nervózna,citlivá alebo flegmatická.AĎka máš pravdu tam to už nieje ono.Ja už pár mesiacov beriem Magne B6 a neviem či mi pomohlo práve to ale už len občas ma prejdu také čudné pocity,ale trva to len okamih potom to prejde.Ešte mám ale stále problém z tých veľkých otvorených priestranstiev a nákupných centier,tam radšej ani nechodím.Ja som na internete nebola dobre dva týždne.Stále som v robote.U nás sa poprepúšťalo a teraz nemá kto robiť tak koľko krát som v robote aj do šiestej večer a potom ma doma odpáli rovno do postele