Tŕpnutie lavej ruky....neurolog

Príspevok v téme: Tŕpnutie lavej ruky....neurolog
ruka rukatá

Caute, už druhy mesiac mam strpnutu lavu ruku a nemam cit v koncekoch prstov - iba malý..... odporucili mi neurologa. poznate v Blave nejakého fakt dobresho a seriozneho neurologa? Najlepsie ak aj praktikuje akupunkturu /prip. aj niekho kto ju zvlast praktikuje.../ DAKUJEM, prip. aj na mail: marosm@chello.sk

Súvisiaci obsah

marka1

Ja som mala problemy s krčnou chrbticou s vystrelovanim do ruky asi rok. Rehabilitácia priblizne 4 mesiace, cvičenie, akupunktura, obstreky a nič nepomohlo.Lady sa pohli až po pár návštevach masáží. Ruka ma prestala boliet, sem-tam mi stuhne krk, a to bud ked ma ofukne alebo niekedy aj neviem prečo. Magnetoterapia mi zazračne pomáha, ked je najhoršie.

DDROBECC

Dobrý den.SILNE BOLESTI CHRBTICE V MEDZILOPATKOVEJ OBLASTI VYSTRELUJUCE DO LAVEHO RAMENA ASI ROK. PRSTY LAVEJ RUKY STRPNUTE TRI MESIACE NONSTOP.V NOCI TRPNE AJ DRUHA RUKA AJ BOLESTI SU VETSIE.NIEKEDY MA AZ ROZTRASIE. REHABILITACIA NA KRCNU CHRBTICU 10 DNI NEZABRALA A TAK BOLA UKONCENA DOKTOROM. AKO SI POMOCT PORADTE PROSIM.

Zulega

Dobry den chcela by som sa opytat ci ma niekto osobnu skusenost s aplikaciou Ozonovej terapie. Uvazujem o nej a chcem sa dozvediet ci to ma nejaky vyznam.

Dakujem Zuzana

milossi

Asi krcne stavce a plecia- svalove pletence do ruky. Tam mozu byt nervy zablokovane napr. pocas neprirodzenej polohy hlavy pocas spanku, alebo namaha krku a pliec napr. dlhodobim nosenim tazkeho batoha na pleciach. Ja si todavam rozmasirovat po saune a pomoze to vzdy.

RNG

Inac moje rady adresovali len cirkulaciu.
Trpnutie moze byt sposobene poranenim nervu v chrbtici, zapalom nervov z viralnych utokov a podobne.
Na poranene nervy a regeneraciu treba brat rybacie oleje.
Na viralne poskodenie treba v prvom rade potlacit virusy(pozri napr na teme herpes)

RNG

ked nedostanete DMSO, skuste aspon roztok MSM pravidelne nanasat na kozu. (10% vo vode)
Aj MSM je silne polarne rozpustidlo a hojiva latka
A kazdemu radim si cistit cievy lecitinom, pripadne ludia, co maju hustu krv by mali na riedenie a rozpustanie zrazenin(trombusov) brat enzymi ako bromelain a najme serrapeptazu a nattokinazu.

eliška

Mne tŕpne ľavá ruka,keď mi buší srdce.Od istého času mi začala tŕpnuť aj ľavá časť tváre okolo úst.Ale to nie je take intenzívne ako na ruke.Může to byť z krčnej chrbtice?

mjanik

sonkal-aj na toto je výborná akupunktúra,nechaj si preliečiť kŕčnu chrbticu spolu s rukou,úspech je istý!!!!!

sonkal

mam rovnaky problem uz tyzden ci 2 mi trpne lava ruka - najprv len malicek a scasti prstenik ale teraz mi zacina trpnut cela. ak viete o dobrom neurologovi dajte mi pls tip. moja obv.lekarka mi odporucala neurologa vo vrakuni-meno neviem. mate niekto nejaku skusenost? cim by to mohlo byt? mam problemy s krcnou chrbticou uz dlhsie ale po rehabilitaciach spred ca 4 rokov som nemala nijake problemy. ma to suvis?
dik vopred za odpoved.