krem na suchu a citlivu plet

tammy

Na suchú a citlivú pleť je výborná kozmetika s kozím mliekom. Je jemná, nedráždi a zároveň hĺbkovo hydratuje

gabona1

Ahoj, ja mám teraz tiež nuance, som spokojná, je to príjemná kozmetika, taká jemnučká. Je aj na suchú pleť, treba sa poradiť v lekárni. Mne ju kúpil manžel v dr. max. Bola som sa tam pozrieť, majú vystavenú a sú rôzne rady. Oni Ti najlepšie povedia, možno Ti na suchú pleť odporučia aj niečo úplne iné.

stastnablcha

ahoj. ja som raz dostala krem od kmotra z anglie a bol neskonale dobry, nieco s aloe vera, len ja hlupa som vyhodila skatulku a neviem sa k tomu dopatrat :( ale celkom mi vyhovuje teraz nuance .. berem ze je to kozmetika z lekarne tak predpkladam ze je aj kvalitna.. ale robi mi dore :)

Karolinka1

Moc vám ´dakujem za tipy, určite si to naštudujem. O bio kozmetike uvažujem už dávno takže je čas sa rozhúpať

christine2

Ja môžem doporučiť tento krem priody. sk/pletove-kremy/205-priody-regeneracny-nocny-krem-s-filtrovanym-slimacim-extraktom-8588006372052.html na starostlivosť večer :-) - hlavne večer sa treba o pleť starať