krem na suchu a citlivu plet

sandra223

ked mas suchu plet, chyba jej voda...treba ju hydratovat do hlbky, premastovat na povrchu nestaci...oleje tento problem neriesia...moznoze ti polieci nejake znamky odrazdenej pokozky, napr po holeni, ale potrebnu vodu pleti nie je schopny dodat...odporucam la roche alebo biodermu...maju vynikajuce hydratacne kremy pre citlivu plet ,jemna ziadna parfumacia.vyskusaj :)

Mimi323

efe, akurat že v tom prvom obchde stojí niečo cez 14 a v tom druhom niečo cez 10 eur, čo je vždy dosť viac ako 6.

Mimi323

No tan kokosak je fakt super, dá sa objednať cez net alebo kupiť v BA. 500ml baleni e stojí 6 eur a poštovné stojí 3 eurá, takže sa oplatí viac balení, ale ja to používam na všetko - celé telo, tvár, nechty, maska na vlasy (v kombinácií so žltkom citronom a najlepšie aj hennou.)

efe

alverde s výťažkom z jojobového oleja alebo z olív. Je to jediný krém, ktorý mi sadol a to mám pleť nie citlivú ale precitlivelú až alergickú. Alverde - prírodná kozmetika, bez chemických konzervačných látok, dá sa kúpiť v DM a nestojí nehorázne peniaze. Všetky krémy na citlivú pleť ako eucerin, vichy, bioderma, avene.... boli v mojom prípade len vyhodenými peniazmi. Každý mi pleť podráždil. A na telo odporúčam bio kokosový olej Tilia s prídavkom slnečnicového oleja. Je výborný , pokožku mám po ňom ako bábätko.

lleilla

ja som tiez nevedela dlho,co na moju suchu plet a momentalne mi max vyhovuje garnier -intenzivni peče o velmi suchou plet

kukucka39

ja mam super skusenost s BIODERMOU. je to fakt dobra kozmetika. mala som aj vichy a to som hodila rovno do kosa, nestoji absolutne za nic ta kozmetika a la roche som mala tiez a nic moc.

sexi diamond

ahojte baby aj ja musim pochvalit znacku ORIFLAME pouzivam denny krem OPTIMALS je urceny na suchu a citlivu plet je super takze sa chystam objednat aj nocny a je cenovo priatelny lebo som ho kupila v akcii