krem na suchu a citlivu plet

sonicka_s

urcite skusk nieco s prirodnym zlozenim-viem o com hovorim. Tiez som roky pouzivala tony "chemie" ako vsetci ludia a mala som stale vyrazku. Pokial mas problemy tak treba s tym nieco robit a starat sa o pokozku, neboj prejde to

bee_1

vyskusaj vichy, to je zarucene super znacka, sice trochu draha ale ak pojdes sem -odkaz odstránený- tak tu mozes mat zlavu na to a budes mat lacnejsie, objednavala som uz z tade a vzdy som si nasla nejaku zlavu takze neboj sa toho ze to bude drahe staci len vediet dobre hladat :)

Karolinka1

Ja mám také problémy s pleťou, že sa jej nemôžem už pomaly ani dotknúť, hneď sčervená, svrbí... Bola som u kožnej a nepomohlo, nič z toho čo mi dali v lekárni mi na to nepomohlo, iba mi to vysušilo viacej pokožku.

laurittko

Tak ekd sa ti robiaa vyrazky tak hlavne musis poriesit citlivu plet. Urcite sa zbavit chemiae a podobne. Vyskusaj prirodnu kozmetiku, tam by nemalo byt nic co by ta drazdilo, aj uz dlhe roky na seba, aj na dcerku pouzivam tuto kozmetiku pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/citliva-plet-1

sydney

ahoj, bola som pred letom u koznej a naposledy asi pred mesiacom - mam tiez suchu,citlivu a alergicku plet a poradila mi krem Bioderma pro zinc - a je to to naj,co som doteraz na tvari mala.dokonca mi to pomohlo pri koznom lisaji,vrelo odporucam :) (mam uz co to odskusane z cireho zufalstva slabeho vyberu kremo)

katka34

lubinka ja som mala tiež citlivú a suchú pleť a teraz aj ked som staršia ju mam lepšiu ako v 18.Dôležité je pleť aj správne čistiť nie len krémovať a skušať krémy.Ja používam už dlhe roky jednu značku a som max, spokojná