Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na suchu a citlivu plet

sydney

ahoj, bola som pred letom u koznej a naposledy asi pred mesiacom - mam tiez suchu,citlivu a alergicku plet a poradila mi krem Bioderma pro zinc - a je to to naj,co som doteraz na tvari mala.dokonca mi to pomohlo pri koznom lisaji,vrelo odporucam :) (mam uz co to odskusane z cireho zufalstva slabeho vyberu kremo)

katka34

lubinka ja som mala tiež citlivú a suchú pleť a teraz aj ked som staršia ju mam lepšiu ako v 18.Dôležité je pleť aj správne čistiť nie len krémovať a skušať krémy.Ja používam už dlhe roky jednu značku a som max, spokojná

lubiiinka

Prosím Vás aj ja mám problém s pleťou. Je veľmi citlivá a extra suchá skúšala som z lekárne dolivu, ale aj eucerin, garnier červený a už naozaj neviem čo mám robit. Vždy mám okolo nosa začervenanie. Používam už aj dermakol ale nievždy mi to tie hnusné fľaky nezakrije. Poradíte mi niečo extra som ochotná investovať do všetkého čo mi nejak pomôže. Ďakujem

Marika17

ja keďže som zástanca prírodnej kozmetiky,bez parabénov, silikónov, farbív..., s čo najvyšším obsahom účinných prírodných látok by som ti doporučovala práve takú. Keďže máš suchú pokožku, tak v kréme by mal byť vysoký obsah mandľového oleja, ktorý ti dodá hydratáciu alebo olivového oleja, ktorý pokožku aj vyživuje. Ja používam kozmetiku Natura House mandľu ale aj čistý mandľový olej a som veľmi spokojná. -odkaz odstránený-

soffa

AA-AntiAlergicky denny a nocny krem proti alergii,kupis v lekarni a pekne vonia.teraz mam taky zo zelenym vrchnakom a vonia po uhorke.celkom fajn

joni_

skusal niekto detsku kozmetiku na telo a tvar? ta obsahuje menej chemie, mala by byt bez alergenov a je na suchu pokozku... rozmyslam ze to skusim, mate s tym skusenost?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.