krem na suchu a citlivu plet

severanka

Mimi323: lenže niekaždý má peniažky na tú super prírodnú kozmetiku, ktorá má aj patričnú super cenu k tomu... zvyčajne to dostať v lekárňach ale to by som musela inak zarábať...

Mimi323

Severanka, na trhu je toľko kvalitnej prírodnej kozmetiky, len ju netreba hľadať v drogerich ani v tých super katalogoch rôznych kozmetických značiek.

vevericka

ja by som len chcela vediet, co do tych vasich prirodnych kremov davaju ako konzervanty..co za "prirodne latky", aby to nebolo este vacsie svintvo nez tie vami nenavidine parabeny..ci ich mate v chladnicke??

efe

sandra 223 - z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť že bio kokosový olej mi preveľmi pomohol na suchú pleť. Zmizli všetky šupinky, pleť mám ako batoľa. Zmizli mi aj drobné vyrážky na zadku, ktoré som mala asi od puberty.

severanka

tak mi poradte čo okrem Alverde, a pod. mám používať aby to neobsahovalo parabeny? všetky dobré krémy to obsahujú...

Mimi323

Keď v nádoroch našli parabeny, tak to o niečom svedčí. Každý má vlastný rozum a má na výber, či bude používať krémy s parabenmi alebo bez nich. Parabeny sa nachádzajú aj v uzlinách, nielen v nádoroch.

vevericka

ja len k tym parabenom..podla American cancer society nebola dokazana spojitost medzi parabenmi a rakovinou prsnika, vyskum 2004, ktory sa robil v UK sice ukazal pritomnost parabenov v nadaroch prsnika, avsak nevedia preco tam su a aka je ich uloha(mozno z toho vznikol poplasny mail, neviem), a ci sa tam nenahromadili az nasledne po vniku nadoru, problem v tejto studii je aj to, ze vybrali vzorku ludi, co uz mali rakovinu a az nasledne studovali, co sa v nadoroch nachadza.

parabeny sa pouzivaju koli baktericidnym a funkgicidnym ucinkom..