Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Utrpenie ist do skoly

Príspevok v téme: Utrpenie ist do skoly
mirka17

prosim vas pomozte mi :( kazdy den je pre mna utrpenim ked musim ist do skoly..kvoly ludom, akych mam v triede, ktori sa mi len smeju, urazaju ma ..ja neviem uz ako sa mam voci nim branit.. :( nic som nikomu zle nespravila, kazdemu len pomaham a toto je asi odmena za moje dobro..... :( nenadarmo sa hovori ze dobry clovek v zivote trpi.. :( ..neviem aky maju dovod si v kuse robit so mna srandu, nadavat mi..robia to kvoly tomu, aby sa mali na kom zabavat, aby mali koho urazat, lebo im robi dobre ked ma vidia ze ma to trapi a hlavne ze sa neviem branit.. neviem co im mam povedat..som z toho hrozne znicena a ak toto neprestane tak normalne psychicky to tam uz nevzladnem a skolabujem... teraz som druhacka na strednej a uz by som ju chcela mat za sebou... len sa bojim ze tie 2 roky mi ubehnu strasne pomaly.. :((( skolske casy,ktore su najlepsie pre vsetkych ostatnych su pre mna utrpenim :( uz to nezvladnem....... :(((( prosiiiiiiiiim pomozte mi :((

mia.

Kukucka, to maš uplnu pravdu, tvaria sa akoby nič. Ale pomohlo by aspoň niečo ako: prepáč, boli sme pubertiaci a chceli sme byť zaujímaví pred ostatnými.

kukuruku

To je pravda, take nieco sa neda zabudnut.
Spominam si, bola som s touto mojou kamoskou na silvestra v meste, bolo to asi pred 6-timi rokmi, a stavili sme sa v jednom podniku, ale len na chvilu. A tu zrazu zpoza chrbta krici na nas nejaky chalan. Bol to ten, co sme ho volali natacka :) sedel tam pri stole aj s nejakymi kamosmi. Akoby sa nezelenalo....no chytil kamosku za ruku a pekne jej poprial do noveho roku vsetko dobre ....,...no a kamoska mu tiez zapriala, citujem: prajem ti do noveho roku vsetko najhorsie a aby si skapal ..a bolo to. Vsetci pozerali ako obareny a najviac natacka :) taku cervenu paradajku som este nikdy v zivote nevidela :DDD
Tito ludia si naozaj myslia, ze co bolo bolo, udobrime sa bla bla...to sa uz proste neda

mia.

Mirka17
Ja som tiež toto zažívala na ZŠ aj od chalanov aj od báb, ale mala som tam dve kamaratky, ktoré sa so mnou bavili. To je hlavne mať tam nejaku aspon jednu spriaznenu dušu a ostatných ignorovať.
Ale ak mam pravdu povedať tak odvtedy som zostala nejaka zakriknuta a ticha ešte viac. Čo už. Lebo ma uražali na tom čo ma najviac trapilo a bolelo na duši keď mi to propomenuli a to je môj nos. Jednoducho im to robilo radosť sa posmievať a ja s mojim nizkym sebavedomím kvôli tomu som sa im neodvažila odvravať.
Ale ak niektorá potrebovala poradiť v niečom, tak som povedala, že neviem a bolo. Na to by som im už bola dobra.
teraz v dospelosti im to vraciam tak, že ich ani jednu na ulici nepozdravím a idem okolo ako keby sme sa nikdy nevideli. Teraz sme už všetci dospeli, ale na to sa nikdy nezabudne.

kukuruku

no, :)
ta moja kamoska spoluziakom vyvadzala ine kusky, ja nie ja som nemala odvahu, tak som sa na tom v duchu smiala :D
napr. jednemu dala prezyvku podla jeho jebakovej tvare a velkej gamby, :D, druhemu podla vlasov, pytala sa na hodine ze ako dosiahol taky uzasny efekt kuceravych vlasov ci si ich kulmuje alebo pouziva natacky. dalsi bol tsty, zakrsek, usoplesk ten mal prezyvku rogalo :D, jeden ked bol sam bez ostatnych blbcov, tak ani necekol pupusik, druheho pichla spendlikom do zadku, dalsiemu obliala rozkrok atd..
a to vsetko robila iba preto ze sa branila. Dokonca mna zacali huckat proti nej hajzli. Mali smolu :))

Co by som robila bez nej naozaj neviem, a chcela by som nejako poradit vam ostatnym. Taky ten ignorantsky usmev, ktory im da najavo ze toto tu uz bolo a je to otrepane, by mozno zabral ale treba sa obrnit hrosou kozou, inak to nejde. A hlavne nebyt na to sam.

mini

mirka vykasli sa na nich ak mas nejake kamosky tak sa zabavaj iba s nimi a na ostatnych sa vzkasli ich to potom prestane bavit uvidis alebo im nastav zrkadlo a odpovedaj im rovnako a dojebavaj ich aj ty len si nesmies povedat ze to nedokazes,ty si musis verit ze to dokazes musis samu seba o tom presvedcit ze to dokazes a potom to pojde lebo ak si ty sama nebudes ista tak to ani nedokazes,nepride to hned zajtra ale casom zajtra mozno odjebes jedneho potom na druhy tyzden dvoch a tak postupne chapes??

mirka17

dakujem vam vsetkym :)
budem sa snazit sa prekonat aby som vyzerala akoze mi je to vsetko jedno...len bojim sa ze to nedokazem :(

larita

mirka17
najlepsia rada aka tu odnzela bolo to ze nesmies dat najavo ze ta to trapi...je to velmi velmi dolezite a to ti hovorim z vlastne skusenosti...ked sa ti budu smiat alebo ta ohovarat pred tebou, ukazovat na teba atd...zdvihni hlavu zasmej sa a prejdi okolo....najdi si kamaratov v inych triedach a snimi bud cez prestavku...ked ta uvidia tvoji spoluziaci s inymi ludmi ako sa s nimi smejes atd zistia ze asi nie si az taka ,,out,, ako si mysleli a prestane ich to bavit..jednoducho prehraju tento ich trapny boj...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Utrpenie ist do skoly - Fórum - ZDRAVIE.sk