ako ho pozvat na rande

Príspevok v téme: ako ho pozvat na rande
rande

ahojte. Mam jedneho kamarata, mam ho velmi rada. Kedysi som bola donho platonicky zalubena-mal priatelku. nikdy som mu nic nepovedala, a mozno to tusil, mozno nie.. Rozisli sa niekedy v marci a ja som vtedy randila s inym chlapcom. S tymto kamaratom som sa dlho nevidela. v septembri 2005 naposledy a potom znova v aprili. No v tom aprili som uz mala svoju lasku a bola viac ako stastna.. No moj vztah sa nanestastie rozpadol.. S tymto kamaratom sa v poslednom case vidame, je super a myslim, ze moje city k nemu sa vracaju.. Velmi rada by som s nim sla na rande, ale trosku sa bojim.. Nechcem, aby sa nam to kamaratstvo pokazilo...Chcela by som ho zavolat napriklad do kina, ale on by to bral ako kamaratske pozvanie.. myslite ze sa ho mam opytat nieco v zmysle: pojdes so mnou na rande? No a dalsia vec je taka, ze on sa chysta na staz asi na rok niekde bud do rakuska alebo este dalej a tak neviem, ci by si nieco chcel zacinat.. tak co myslite? neviem ci mam dat este nejake info, mozno snad o veku - ja mam 21, on 24. A vztah s "byvalou" ukoncil on, nie ona.diky