Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mám zabrániť nadmernému ochlpeniu a zarastaniu

mirka222

Mna pomaha ked si pravidelne (aspon 1x do tyzdna urobim kvalitny peeling koze, je to dobre hlavne po depilacii noh), pred depilaciou si nohy osprchujem teplou vodou, chlpi potom idu s pokozky ladsie von a po depilacii si nohz natriem balzamom po holeni, ktory posoby dezinfercne. Aj tak mi ostava zopar pupacikov ale nie su najake velke a cervene.

wikush

mam tu pred sebou Veet after care, splasila som to v dm drogerke minuly rok a na tube sa uvadza, ze je proti zarastaniu chlpkov a pomaha predchadzat cervenym fliacikom a podrazdeniu - ani na jedno uvedene mi NEpomohol a este k tomu sa aj zle vstrebaval, teraz chudak stoji na policke a prasi sa nanho..
na pupaciky po holeni urcite odporucam cisty vitamin E olej, ale to na SR asi nedostat, tak skus kokosovy olej, ten je skutocne na vsetko a ked nahodou nezabere, tak si ho mozes natriet na chleba a zest :}

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mám zabrániť nadmernému ochlpeniu a zarastaniu - Fórum - ZDRAVIE.sk