Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvykrat u gynekologa

mircoMY33

to je jedno ako pojdes ale hlavne je to ze pojdes nezabudny ze denne na slovesku umrie jedna zena na rakovinu krcka maternice a to je preto ze zanedbavaju prehliadky

CMu_Q

ano lepsie nez zubarka :D pekne povedanee :) heh, tak fajn, inak tu krv ti musi zobrat ak ti chce predpisat HAK (inak je to dost nezodpovedny lekar a takemu by som neverila) ... hmm, inak mooja ja som takisto mala podobne bolesti pri menstruacii sprevadzane horuckou, zimnicou a uz som aj opadla, (niekedy aj vracala) a plakala od bolesti kazde kramy :(( joj bolo to hrozne,.....ale to sa da zvladnut aj zdravsim sposobom, pijem caj z mater.dusky, alchemilky a mysieho chvostika a bolesti su fakt na urovni ze sa daju zniest, a inak pri najhorsom staci k tomu ibuprofen a niekedy ani necitim ze kramy mam... vsetko sa da vyliecit aj inym sposobom :) prirodnym/chemickym :) ....

matka123456

no neviem preco ale krv mi nebral... hak mi zatial nepredpisal, robil mi nejaky ster alebo co a to vraj niekam posielaju... o tytden by som mala mat vysledky, tak sa mám zastavit a podla nich mi da hak...
a ano chcem to teraz:( tiez sa bojim ale z tych bolesti co mam pri menzese sa mi uz podarilo tri krat odpadnut a nic mi nepomaha:( chcem to hlavne preto..
este raz vam vsetky dakujem, ze ste mi takto pomohli:)
inak prehliadka bola celkom fajn:) nic hrozne - lepsie nez zubarka:D

CMu_Q

ano bude ti robit krvy obraz (pecenove testy) aby zistil ci tvoja pecen je v poriadku na taky zasah umelymi hormonmi,... mne takisto predtym robil testy, boli v poriadku, a az po vysledkoch predpisal YADIN,... a testy sa opakovali kazdy pol rok (a mala som ich stale v poriadku) len na to aby sa zistilo ako HAK ublizuje nestaci len obycajne pecenove testy, tie potrebne, vsak uz lekari naviac nerobia....

Inak si si ista, ze chces ist uz teraz na HAK? tak skoro? nebojis sa? ... (lebo ja keby som mala pred dvomi rokmi rozum, tak by som to urcite odlozila na neskor, tak po tridsiatke, ked uz budem mat dieta a aj celkovo vyspelejsi organizmus a vyvoj zastaveny.)

No v kazdom pripade drzim palceky.

matka123456

CMu_Q citala som tvoje prispevky v inych temach, ked som sa rozhodovala ci hak chcem alebo nie a je mi luto, co sa ti stalo:(
ake testy ma cakaju kym mi predpise hak?
prepise mi ju potom az ked bude mat vysledky?
inak chcem vam este raz velmi pekne podakovat ze ste mi tu takto pomohli:) mamina je na sluzobnej tak sa nemam s kym o tom porozpravat:(

CMu_Q

inak, kludne chod aj v nohaviciach, ja tak stale chodievam, akurat ze si dam dlhsie tricko, tak je to v pohode... a s tou hygienou, no u niektorych lekarov, mozno ze aj u vsetkych je aj sprcha, tak keby - mozes sa popytat, ze chces ist este do sprchy :) drz sa, paaa

CMu_Q

tak aspon drzim palce, nech sa ti nestane to, co vasine mladych zien ... tvoja maminka ma uz silnejsi organizmus tak je jasne, ze s tym nema problemy, ale v tvojom mladom veku by som sa aj baaala... (ale tak snad ti doktor urobi podrobne testy na zaklade ktorych objektivne zvazi tvoj zdravotny stav) a dufam, ze to nebude dalsi z tych "hrabosov" ktori si chcu nahrabat do vrecka,takze predpisu HAK kazdej babenke a potom sa tu stazujeme, ze mame take a take negativne ucinky :( no co uz, (ja uz ani nemam na hlave skoro ziadne vlasy kvoli HAK, a strasne ma to vsetko trapi, ze som s tym zacala tak skoro, mozno keby som zacala v 30tke- take by sa nestalo, ale aj tak - uz radsej nikdy, vlasy su mozno to najmenej.... niekedy)

matka123456

no prispevky co sem daval "niekto" som si citala:D pravdu povediac aj som sa dost zlakla:( ale hak berie aj mamina a jej to s bolestami velmi pomohlo.
my s frajerom sme boli iba v postielke a je to v pohode kedze aj mamina o tom vie:) ta je rada ze si chcem dat hak - dokonca mi to sama navrhla a povazuje to za zodpovedne riesenie. a s tym ejakulatom robite co?:P normalne sa utries do vreckovky alebo ide na wc?:)
mimochodom na tu prehliadku- mam take dlhsie tricko co mi zakryva pomaly az zadok takze to asi vyriesim tym:)
velmi pekne vam dakujem vsetkym za rady:) fakt ste mi pomohli

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvykrat u gynekologa - Fórum - ZDRAVIE.sk