Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

objednanie liekov z UK

Príspevok v téme: objednanie liekov z UK
peto556

Dobry den, chcel by som vediet, ci s tym ma niekto skusenosti? Chcel by som objednat nejake \"smart drugs\"(nootropika a ine) od jednej z tychto spolocnosti, zaoberajucej sa predajom:
Pred potvrdenim objednavky sa musim zaviazat, ze vyrobky budem uzivat so suhlasom svojho lekara a vsetky vyrobky su dodavane na vlastne riziko kupujuceho(legalnost v danej krajine, lieky na predpis atd.). U jednej spolocnosti dokonca chcu, aby som im taketo vyhlasenie podpisal a naslede odfaxoval alebo odmailoval. Problem je, ze dane produkty sa u nas nepredavaju a teda mi ich ziaden lekar ani nepredpise, kedze by najskor asi ani nevedel o co sa jedna. Nenasiel som ich ani na zozname liekov na predpis, no avsak svojimi ucinkami mozu byt v tej istej kategorii ako ine lieky u nas predavane na predpis. Potreboval by som vediet, ako je to potom s legalitou na dovoz takychto vyrobkov, pokial ide o vlastnu spotrebu. Dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

objednanie liekov z UK - Fórum - ZDRAVIE.sk