Bodyka

fantagiro

V Košiciach maju Bodyku - v salone - Vanok, sidlia na Prazskej ulici a novy krasny salon maju na Skladnej. Ja osobne som bola na dvoch sedeniach a vidim rozdiel, udajne je potrebne mat 6-8 sedeni, tak ked ich absolvujem, dam vediet:) ked chcete viac info - www.vanok.sk

sandra-2

Hmm..Janka je tvrda.ze tie pristroje sposobuju nadory..A ten pristroj,ktory v esthes používajú na kavitáciu je taliansky..ja som ho videla, trochu sa o nom aj informovala pred tým ako som to podstúpila. ale Janka pocula...

janka234

Ahojte.
Bodyka je fantasticka vec. Vsetkym Vam todporucam, ja som mala ubytok az 10 cm a je to aj vidiet. Ja som bol v Dermacenter v Kosiciach v Galerke, maju tam super pristup a skvele doplnujuce osetrenia, vraj tam budu mat aj tripolarnu radiofrekvenciu :)

Co sa tyka esthes v Kosiciach, varujem vas vsetky pred tymto zariadenim, pouzivaju tatiz nekvalitne cinske stroje, pocula som ze robia nadory. Asi preto je tam ta cena co pise peta

vevericka Me

Ahojte ludia, ja sa chystam v pondelok na kavitaciu, citala som si o tom vela prispevkov, zatial su skoro vsetky pozitivne :). Nema niekto z vas skusenosti? Budem sa tesit kazdej rade...TAk isto ja dam info, ako to dopadlo..pekny den

petka012

V Esthes som bola na ultrazvukovu kavitáciu 4x,dala som si robit brucho a boky. mam v obvode o 4-5cm menej a citim to poriadne na nohaviciach..jasne,ze sa snazim trosku sa viac starat aj o stravu-menej vecerat,ale som urcite spokojna. v dalsom kole uvazujem o stehnach a zadku :-)

bojazliva

Má tu niekto skúsenosť s Bodykou?Ak ano prosím dajte rady a tiež či je to už v Źiline?som zúfalá ....