Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti brucha pred stolicou, zvlastna stolica, hnacky

Príspevok v téme: Bolesti brucha pred stolicou, zvlastna stolica, hnacky
natalia222

Uz dlhsi cas pocitujem zvlastne pochody v bruchu ( v oblasti criev ) a pred vyprazdnenim citim zvlastnu bolest ktora vecsinou prestane ked sa vyprazdnim. Prva stolica je je pomerne makka a neni na nej nic zvlastne, ale neskor ide cim dalej riedkejsia az nakoniec uplne len voda. Obcas v nej mam nieco ako nestravene zvysky potravy... tiez sa raz za cas zobudim v noci na prudke bolesti brucha a musim ist na velku. Neviete co to moze byt? Je to uz dlhodobejsi problem takze stravou to asi nebude... Neviete niekto co to moze byt? Som z toho nestastna :(

RNG

Crevna/zaludocna chripka je dnes velmi casta a jej vysledok, hoci sa da potlacit za par dni je podstatne znizena vyroba kyselin, a to znamena znicene travenie a crevna flora s tym, tj hnacky, bolesti zaludka, brucha atd.To moze trvat aj mesiace a dokonca roky a viest k IBS, Crohnovi a Ulceraticvnej kolitide tj zniceniu criev a podstatnemu skrateniu zivota.
K predoslemu pridavam najma Berberine, ktory je v davke 2 x 1 gram ucinny na rozne crevne a urinarne infekcie.

faster

Dobrý deň už asi kolo dvoch tyzdnov umna pretrvava riedka stolica je svetla posledny týžden sa v stolici objavil aj hlien je podobny (soplu) priesvitny bez krvi. Niekedy citim plynatost a nafuknute brucho , na stolicu chodim zvycajne rano niekedy aj viac krat za sebou a sprevadzaju ju krce , vyskytuje sa vnej dost vela hlienu . Nposledy som si dal dietny obed a v stolici som mal nestravenu mrkvu .Jest my chuti ziadne ine bolesti nepocitujem prosim poradte my co by to mohlo byt .

kaba41

natalia222,chcela by som sa spytat mam take iste problemy ako ste mali vy bolesty brucha pred stolicou na zaciatku je tuhsia a na koni riedka. tiez sa niekedy vnoci zobudim na bolest brucha a musim ist na zachod. Chcem sa spytat ako ste to vyriesili a co to moze byt za reakciu dakujem.

Ivana092

Zdravim, rada by som sa spytala, co vam pomohlo proti tej hnacke. mam ju uz 3 den a kojim babatko. beriem smectu, jem len suchy rohlik,ryzu a mrkvu. uz ozaj neviem co s tym. aj v noci ma to chytne.prvy den som mala aj zimnicu.teraz len krce a hnacku.dakujem za radu.

drsnacka22

Ahojte,pekný večer Vám prajem!Volám sa Lýdia,mám 27r.,a momentálne už 4den neprekonatelný problém-hnačky,nadúvanie,plynatosť,krče v bruchu!Tie krče sú zo všetkého asi najbolestivejšie.Celé dni a noci trávim na wc-ku,len mínam toaletný,tabletky proti hnačkám mi nezaberajú,pijem len minerálky a horké čaje,čo sa týka jedla-tam je to horšie-aj ked čosi zjem,hned je to vonku!Som strašne vyblednutá,slabá a verte mi,keby ma deti neprinútili vstať z postele-musia do školy,tak z nej ani nevyleziem.Nie som žiaden odborník,ale myslím,že to budú črevá!Poradte mi prosím

RNG

house, presny opak. Pricina paly a kvasenia a hnitia v zaludku je NEDOSTATOK kyselin. Pri prebytku kyselin nemoze nastat kvasenie a hnitie, lebo kyseliny zabiju=rozloza=stravia kvasne a hnilobne kultury a ine bakterie, co sa na jedle nachadzaju
Nizko kyseliny znamena kvasenie a hnitie, kde sa vytvaraju plyny a toxiny, plyny nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom=grganie a obsah zaludka sa dostane do pazeraku, kde pali. Pri hniti vyrobene toxiny otravia telo a telesna obrana sa snazi co najrychlejsie skazene materialy vyhodit von=hnacka.
Popritom sa samozrejme nemoze vytazit dostatocne mnozstvo zivin, tj telo je nielen podvyzivene a dehydratovane, ale aj otravene toxinami.
Ako som povedal, naprava su extra kyseliny, enzymo, vlakniny a probiotika

natalia222

Este ma pomerne casto pali zaha, mam pocit ze hlavne vtedy ked som hladna... je to cele divne neviem cim to moze byt. Stravujem sa normalne, jem vsetko, tieto problemy pretrvavaju uz dlhsiu dobu ale teraz sa zacinaju viac stupnovat.

Dakujem za rady ( hlavne triske ;) ), skusim sa ich drzat a asi navstivim aj doktora...

Ak niekto este nieco o tom vie prosim sem s tym. Vopred dakujem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti brucha pred stolicou, zvlastna stolica, hnacky - Fórum - ZDRAVIE.sk