Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadosť o rozvod...zrušenie

ta3

radim nerusit navrh na rozvod, iba pozastavit, lebo ak navrh zrusis a medzi Vami sa nic nezlepsi, budes musiet podat novu ziadost a zase platit poplatky, nie som pravnik, ale snad som Ti trochu poradila z vlastnej skusenosti

ta3

hovorim z vlastnej skusenosti spred viac ako 20, navrh na rozvod som podala ja, ale ked mam manzel odrazu vazne zdravotne tazkosti, chcela som mu dat este jednu sancu, pisomne som poziadala o pozastavenie navrhu na rozvod a udala som dovody, sud to akceptoval, kedze manzel ponukanu sancu nevyuzil, opat pisomne som poziadala v navrhu na rozvod pokracovat, co sud opat akceptoval, nemusela som podavat novy navrh, platil ten povodny, takto tu fungovalo pred 20 rokmi, myslim, ze sa v tomto smere vela nezmenilo, tak skus postupovat, ako som uviedla, vela stastia

bibi123

maruska-sud vraj nikdy nerozvedie dvojicu hned, daju tam nejaky priestor na zblizenie dvojici... takze tam chod a povedz im, ako sa veci maju, alebo sa ospravedln, ze si chora...

maruska80602

chcela by som vedieť ako pozastaviť, prípadne predlžiť čas k rozvodu. S manželom sme sa zblížili, len neviem ako sa to bude dalej vyvýjať, či sa zmení. Preto nechcem rozvod zrušiť, ale len pozastaviť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiadosť o rozvod...zrušenie - Fórum - ZDRAVIE.sk