zakázané ovocie - chutí najlepšie?

Príspevok v téme: zakázané ovocie - chutí najlepšie?
zakázané ovocie

čaute. mam ..v podstate problem.
mam priatela, ktorého mám síce rada, ale už to nie je ono.
akosi vyprchal ten cit a vášeň – a pokial sa nemýlim, tak len
z mojej strany.....
na internete som spoznala chlapca, do ktorého som zbláznená.
má tiež priateľku, ale tento fakt totalne ignorujem.
a extrem je to, že sme sa ešte nevideli ! ale s laskou cez
internet už mám skúsenosti a veľmi dobré, takže nevidím problém.
chcem len poradiť, čo mam robiť. či sa mam schladiť a zahrániť vzťah,
ktorý teraz mám (5 rokov), alebo skúsiť to s tým druhým. ale mam pocit,
že on by svoju priatelku neopustil a neviem si pripustiť, že by som niekomu
prebrala priatela. tak svina nie som.
neivem vlastne čo chcem, či chcem radu, alebo sa len vykecať. pretože nemám nikoho,
komu by som sa mohla zdôveriť :(

vsevedka

Z každého jedného vzťahu po čase pocit bezhlavej zaľúbenosti a vášnne vyprchá. A je len na vás, či dokážete tú iskierku, ktorá tlie v pahrebe vášho vzťahu opäť rozdúchať.

pani m.

vies tak ti poviem ja mam tiez takuto skusenost s netovou laskou ale v zivote nikdy VIAC bola som z neho hotova a pritom som ho v zivote nevidela tieto vztahy cez net su cisto imaginrne a ber ich tak ako najaku hru proste paci sa ti to ale NIC VIAC ! kym sa nestretnete osobne neprezijete nejake tie zivotne situacie ... je to len osial zalubenost pomatenie ale nie LASKA ktora vydrzi

zakázané ovocie

neviem, či by to fungovalo aj v skutočnosti. no on sa chce so mnou stretnúť a túži ma spoznať aj osobne. o svojich partneroch sa nerozpravame. možno si len zbytočne pletieme hlavy :(

mišo

ahoj tak je to zaujimavy problem ale v prvom rade si polož zopar otazok ci bude ten (innternetov) priatel dobry aj v skutocnosti, ale pises ze ma priatelku no tento fakt by si fakt nemala ignorovat a on ťa bere ako ? no podla mna by si sa mala so svojim priatelom porozpravat ze preco ten cit a vasen vyprchali a vyjasnit si to ci to ma zmysel dalej pokracovat podla mna si zachran vztah, a važ si co mas,