Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vybavit vodicak?

dedy

po jazde som podpisovala nejaky papier, kde boli kolonky s datumami a s casom o ktorej som skusku spravila (podpisovala som to i po konstrukcii)
ale ked ethel hovori ze nepodpisovala tak nevadi, ale na nasich skuskach to podpisovali vsetci, ale ked ti povedal ze si spravila tak ti staci zajst na policiu, budu ta mat v pocitaci

juliiik

Jej dakujem. Len teraz premyslam nad podpisom. Pretoze v aute som nepodpisovala nic. POvedal mi, ze som skusku spravila. No ked som bola na konstrukcii tak policajt kontroloval ci som vsade podpisana. Kde si davala ten posledny podpis?

dedy

ak si spravila skusky, podpisala papiere (ja som ich podpisovala v aute) u policajta a potom ti nic netreba len zajdes na policiu kde robia vodicke preukazy (vacsinou aj obcianske a pasy), prides s obcianskym a povies ze si si prisla vybavit vodicsky a oni ta maju v pocitaci (musis si doniest kolok, ale nie som si ista aky ci 6,5 ci 8,5 eur, uz si to nepamatam) a daju ti papiere podpisat a ak im das telefonne cislo tak ti do dvoch tyzdnov pride SMSka ze vodicak si mozes vyzdvihnut (u mna to boli asi 3 dni)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vybavit vodicak? - Fórum - ZDRAVIE.sk