Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už nefajčím, ale je možnosť, že budem mať rakovinu?

Príspevok v téme: Už nefajčím, ale je možnosť, že budem mať rakovinu?
liluška

ahoj prestala som fajcit po takmer 2,5 roka. teras mam 16.! ja viem som hlupa ze som zacala fajcit tak skoro, ale...trapi ma ci aj ja mozem dostat rakovinu z fajcenia ??? som si ista ze uz nebudem fajcit. nikdy som nechcela prestat, a vedela som ze ked budem chciet tak mi to nebude robit problem...ale ved 2,5 roka nie je az tak vela...mam ist na niake testy ?
----------------
Poradna Prevencia rakoviny www.zdravie.sk

jajka001_

rakovinu bud dostanes alebo nie, ci si zdrava alebo nie, ci zijes zdravo alebo nie, ci si mlada alebo stara. netrap sa tym. stat sa ti moze vselico. dobre ze si sa uvedomila, zit zdravo je dolezite pre cele tvoje telo aj psychiku, a naopak nestresuj sa zbytocnostami lebo si oslabis imunitu a ochories.

sajfina

a pred 2,5 roka ťa to netrápilo??akože dosť dlhá doba je aj 2,5 roka,už po 1.cigarete sa ťa možnosť rakoviny pľúc zvyšuje,ale to neznamená,že ju dostaneš....neskoro plakat nad rozliatym mliekom,hlavne už nefajči,taká mladá baba

cava

No nesuhlasim s tvrdenim ze clovek co prekonal rakovinu je zdravy. Rakovina drieme v tele nadalej, zavisi od imunity ci ju dokaze "drzat v uzadi"...

whee_ee

ked sa budes stresovat, tak dostanes infarkt, tak co ta po rakovine;) :) a do krciem chodis?? fajcis pasivne?? to ta netrapi:??:)

alicakl

Súhlasím, že rakovinu nespúšťa len alkohol a cigarety. Inak môj strýko prestal tiež fajčiť ako mladý a rakovinu dostal teraz po 35 rokoch.Úspešne ju však zvládol a je opäť zdravý.Stresovať sa však teraz v 16 rokoch,či dostaneš v starobe rakovinu, alebo či ochorieš na inú chorobu, je myslím zbytočné. Akurát si psychicky uškodíš.Najlepšia prevencia je pozitívne myslieť.A to aj v prípade, že človek už je chorý.

mia

Nemusis rakovinu dostat, ale fajcenim si zvysujes sance na toto zakerne ochorenie az o 40 percent, takze nepotesila som :-(

liluška

ale co rakovina pluc ? je 2,5 roka dost ?....pane boze !!! mam strach, stale ma prenasleduje ta predstava ze by som to mohla dostat ! :(

ok-

vobec nemusis fajcit, ani pit a rakovinu mozes dostat tak, ci tak. nikdy nemas zaruku. ale je fajn, ze si prestala, aj ked ma to dost prekvapilo, ze mas este len 16 a "uz" si prestala fajcit. ja som zacinala ako 20 rocna....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už nefajčím, ale je možnosť, že budem mať rakovinu? - Fórum - ZDRAVIE.sk