posunutie cyklu s HAK

suns

babenky ja tiez potrebujem o 1-2 dni posunut cyklus.. poslednu tabletku mam vo stvrtok a dostanem vzdy na vikend, tak mozem si dat z dalsieho balenia este v piatok tabletku prvu, aby som dostala napr. v nedelu? diky! :)

leerka

ved si iba skracujes pauzu , kedy neberes tabletky, zo 7 na 4 dni, tak sa neboj....je to ok.....si chranena vzdy 7dni. takze 4 nie su ziadny problem.....

lleilla

ahoj leerka,mala som normalne tusaka,ze sem kukes prave ty-no ked mne stale lepi najak :o),tak pre istotu sa spytam,aby som potom mala u koho reklamovat,heh :D,diky

lleilla

mam kontrolnu otazku,chcem si skratit 7 dnovu pauzu na 4 dni z dovodu posunutia cyklu.som pocas tychto dni s aj bez tabletiek tiez dostatocne chranena,ci radsej este poistit? dakujem

kikuus

ano ved ja som to tiez tak pochopila len som nevedela ci mam hned pokracovat z dalsieho balenia napr o 2 tabletky viac alebo pred koncom pauzy zacat uzivat skor..je to zlozite vysvetlit ale chapem to :D dakuejm

severanka

bože kikuss, si to nepochopila...hlavne musíš dobrať 21 tabliet ! ! ! nieže vezmeš menej ! ! ! potom tu budeš zakladať tému, že si tehotná... normálne vezmeš 21 tabliet, a urobíš si kratšiu pauzu... napr. 4 dni... ale osobne si myslím, že je lepšie vziať viac ako 21 tabliet a urobiť normálnu pauzu... ale tak je to na tebe

kikuus

lleilla to som si az teraz precitala takze zmena...dnes mi mala zacat 7 dnova pauza..tazke normalne dnes si nedam ale dam si za 5 dni tabletku prvu namiesto za sedem?som z toho magor :(