Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHRIPKA - DIVNA

Príspevok v téme: CHRIPKA - DIVNA
Aise

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat na Vas nazor. Pocitovala som nasledovne priznaky :

horucka niekolko dni 3-4 k veceru
silna unava
bolest hlavy
bolest svalov,klbov
celkova slabost

Cudne je to,ze ma nebolelo vobec hrdlo a nemala som ani nadchu.
Zazili ste niekedy nieco podobne? Mne sa to zda velmi divne.Ked si dam do google priznaky chripky alebo nachladnutia nezapada to ani pod jedno.Bolest hrdla ci svalov tam proste chyba.Dakujem za Vas nazor

Aise

Trosku som sa pomylila, nebolelo ma hrdlo a nemala som ani nadchu nie bolest svalov..tu som mala.Ide o preklep.Takze chybala bolest hrdla a aj nadcha.

stelka

Mozu byt rozne priznaky chripok u roznych ludi, aj ja som ta stastliva, co ma chripku, myslela som, ze je to len nadcha...Minuly stvrtok mi bola v skole stale zima, v piatok ma steklilo v nose a tieklo mi z neho, v sobotu som sa citila byt slaba a v nedelu sa mi nos poriadne zapchal, vecer 38 teplota, ziadne bolesti svalov ani klbov, len krize ma od teploty boleli a hlava, kychala som, hrdlo ma nebolelo nikdy...
Tak myslim, ze ty mas chripku, ktoru musis hlavne vylezat, lebo je nebezpecne to prechodit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.