preco to tak napisal?

Príspevok v téme: preco to tak napisal?
otazocka

zoznamila som sa s chalanom, po niekolkych tyzdnoch som sa rozhodla ze mu napisem smsku ci sa nestretneme... on na to ze Ano, teraz mam jednu pracovnu schodzku , neskor mi zavolaj, ahoj.. neviem co si o tom mysliet, ved mi mohol zavolat aj on, ta smska mi pripada dost stroha, co myslite vy? Teraz neviem co robit.. ci zavolat alebo nie, lebo takto nevypada smska od niekoho kto ma zaujem. Dik.

chlapp

Pravda, neviem co sa ti na tej sms nezda. By som aj ja podobne odpovedal, zavisi ale od situacie. Je na tebe, ako prebudis v nom hlbsi zaujem. Mozno nakoniec ho ty nebudes chciet.... Takze nestressuj :o)

brunca

zbytocne to rozoberas.tes sa ze ti vobec napisal.muzi myslia uplne jednoducho nie ako my.urcite by ho ani nenapadlo ze to budes takto rozoberat.nezalezi na tom kedy ti to napisal ale na tom ze ti to vobec napisal kebyze nema zajem tak ti nenapise vobec.

sjella

ahoj,. mozno bola troska stroha, ale podla mna aj tak OK.. neboooj :-) zavolaj mu.. mohol ti sice napisat, ze ti zavola on, ale.. je to chlap :-) neboj sa :)

hehe

Som zena a marne sa tiez pokusam pochopit myslenie muzov...Ale viem len tolko ,ze muzi su vecni,nezaoberaju sa takymi prkotinami ako my a preto maju aj jednoduchsi a pohodovejsi zivot.Ale ver tomu tomu ,ze keby naozaj nechce tak ti bud neodpovie ,alebo ta rovno posle do prde*e....

brunca

ta sms-ka bola stroha preto lebo mal dolezitu pracovnu schodzku a musel sa sustredit,no urcite mal zaujem o stretnutie s tebou,lebo aj napriek dolezitej prac.schodzky ti preda len odpisal.tak mu zavolaj a potom uvidis.