tehotenstvo no aj menstruácia?

Príspevok v téme: tehotenstvo no aj menstruácia?
domcik20

chcem, sa spýtat, ci by som mohla byt tehotná a nevediet o tom? ako myslím, ze by som mala normálne menstruáciu, uz asi 2. mesiac....a pritom sme sa pri styku nechránili, lebo bábätko chcem....mala som divné bolesti podbruska...a myslela som si ze by to mohlo signalizovat tehotenstvo, ale prisla menstruácia....co ma sklamalo...tak sme sa boli zabávat a ja som si vypila....a nie trosku...a proste robili sme blbosti....a teraz zase prisla menstruácia a zase som mala dva týzdne pred nou bolesti podbruska...chcem sa spýtat, ci by som mohla byt teda tehotná a mat aj menstruáciu? lebo teraz mám menzes a hrozne ma bolí brucho...ako nikdy..a ci som neubílizila dietatku tým ,,vyvádzaním"...lebo som si vázne myslela ze nic s toho nebude....tak neviem teraz....velmi by som to dietatko chcela...dakujem za odpovede...viem ze som hlúpa....ach jaj...

mircoMY33

nieco ty poviem v prvom meiaci ako si tehotna tak plodu sa vtedy vitvara nervovy system a ty ked si len trochu vipijes alkoholu tak hrozi ze budes mat postihnute dieta napr decka mozgova obrna a pod.Takze ked chces mat dieta a planujes to nikdy ziaden alkohol a cigarety a spravna zivotosprava

kikina

ved aj tak raz budes musiet ist ku gynekologicke kedze chces mat babatko, tak preco nezajdes aby ta vysetrila, ona najlepsie zisti ci si tehotna alebo nie..a co sa tyka tej menstruacie pocas tehotenstva, tak je to mozne v prvych mesiacoch, len neviem ci tie tvoje bolesti nesuvisia skor s nejakym ochorenim, naozaj neviem (tehotna som este nebola)