% otehotnenia, je to mozne?

Príspevok v téme: % otehotnenia, je to mozne?
amaria

cyklus mam vacsinou 37 dnovy. tak som si vyratala plodne dni tak, ze 37:2=18,5 plus minus dva dni. (od 16.3. po 20.3) avsak 22 som mala nechraneny pohlavny styk a partner sa do mna spravil dvakrat. co sa tyka mojich pocitov, tak citim take akokeby mi mali dojst krami, ale nic a este take napatie v prsnikoch (to su priznaky aj bliziacej sa menstruacie, nie?) chcem sa vas opytat ci uz niekto otehotnel takymto sposobom a podla vas som na kolko percent v tom?

mircoMY33

ale to je tazke odpovedat na tu otazku musela by si poznat jeho spermiogram potom svoje visledky ci si na 100% zdrava a potom by sa dalo percentovat ale aj tak je to vysoke riziko ze mozes byt

iduska

noo celkom ti nerozumiem ale ak nemas ziadne tazkosti zdravotne tak by si mala byt tehotna... spravil sa do teba a pocit menstruacie a nemas ju moze byt priznak a napatie v prsnikoch tak isto.. ak sa ti menie bradivky tak je to uz pravdepodobne... skus test:)ja ked som otehotnela tak ziadne priznaky som nemala ale zdalo sa mi ze sa mi zvecsuju prsia noo a po 3tyzdnoch som zistila ze som . najprv mi lekarka povedala ze niesom ale ked mi meskala menstruacia a spravil sa domna ja som si bola ista ze som bola.. ale ona(krava) mi dala este vyvolavacku a mne to nedalo tak som si spravila test a bola som ..a potom som tam sla ze vyvolavacka nezabrala a ona sa pytala na test ja ze pozitivny a ona ze ano som tehotna.. tak.. noo skus test doktora a uvidis.