neviem sa zamilovať

Príspevok v téme: neviem sa zamilovať
tyrusqa

mam 25 a po viacerych sklamaniach sa neviem zamilovat,stale ked som sa zamilovala,tak do toho nespravneho,mam pocit,ze zostanem cely zivot sama.kamaratky v mojom veku maju deti a pri tom aki su dnes ludia,aka je doba,ze kazdy mysli len na sex a ziadne zavazky mi je zle.skutocne mam chvile,ked ma nebavi zit.mam super kamaratov,ale ti ma nepritahuju fyzicky.nepomozem si,srdu nerozkazem.

lizinka

no ja taketo clanky necitam..lebo sa mi zdaju byt trocha stupidne a vsetko je o situacii, nic sa neda brat uplne v globale, vsetci sme ini..a inac sranda, ze obe sme z velkych miest a mame takyto problem, kebyze byvame kdesi na samotke, tak nepoviem..je to divne..( aj ty si mala stastie na take zivly ako ja?

tyrusqa

KE. njn..my zeny si casto nechame skakat po hlave,co sa tyka muzov..a ti nas potom aj tak beru.dnes som citala clanok na pokeci:Zeny su domyslave a naivne:pekne nas ponizuju....nie?

lizinka

presne tak! vsetci vravia, bud rada, ze si sama, si mozes robit, co chces, buduj si karieru a blablabla..a pritom zmysel mojho zivota nie je ziadna kariera,ale tuzim po laske a rodine..im sa to lahko hovori, vsetci zalubeni vysmiati..kebyze mam o pat rokov menej, tak to neberiem az tak tragicky, ale teraz najst "normalneho" muza v mojom veku je velmi tazke..tiez neviem, co mam robit, samej zit tiez nema pre mna zmysel, mam potrebu sa uz o niekoho starat,mat babatko..( nie som ten typ zeny "karieristky", aj ked uz koncim druhu skolu.. a som aj dost atraktivna,zaujemci by boli..ale po sklamaniach v laske som uz akosi vychladla..( a mna pritahuju len take "zlvastne povahy, tak o to je to tazsie, ze vzdy som sa sklamala v zlom chlapcovi..ale chemii nerozkazes..(((

tyrusqa

niekedy stracam nadhlad..mam stavy,ked nechcem zit..nechcem,aby ma nieco bolelo,nechcem,aby ma bolelo srdce.laska je zmysel mojho zivota,zivot bez lasky pre mna nema zmysel.