Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nenávidím svoje telo. :-(

Príspevok v téme: nenávidím svoje telo. :-(
mini20

neviem preco musím mat akurát ja takýto problém.... mám nadmerné ochlpenie....na brusku, chrbte a uz aj v okolí bradaviek...neviem co mám s tým robit...nemôzem sa uz ani len vyzliect...abo íst na kúpalisko...nenávidím sa...neviem ako to mám maskovat....odfarbovat? a cím? nie je to nezdravé a nemôze mi to ublízit??? vytrhávat to nechcem a nechcem íst ani k doktorovi, bo som brala uz HAK a nezabralo....ja uz naozaj neviem...nenávidím sa.......................

magy357

Nini nezufaj... da sa to riesit trvalou laserovou alebo elektro-depilaciou, aj ked to samozrejme nie je zadarmo... Treba sa spytat nejakej kozmeticky. Podobne veci robi vela kozmetickych salonov. Btw, bud rada ze nemas nieco horsie - total krive nohy alebo inu deformaciu, to by ti uz asi ziadna kozmeticka nevyriesila ;)

whee_ee

mozes mat nejaku hormonalnu nerovnovahu, nie je dovod sa nenavidiet, navstiv obvodnui lekarku, nech ta posle napr. na endokrinologiu, vysetria ti stitnu zlazu..ak ti nespravne funguje, moze to byt preto.. da sa to liecit liekmi, nemusi to byt zrovna HAK.. tak sa neboj:).. su ludia, co su na tom horsie..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nenávidím svoje telo. :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk