prekliata choroba

Príspevok v téme: prekliata choroba
spiralka

som bulimii uz rok a ja uz neviem ako dalej teraz je to 4 dni co som neazvracala a mam taku chut ist zvracat hoc som sa neprejedla jedla som normalne a chodim zvraciet len ked sa prejem uz ma nic nebavy ani chlapec a strasne uvazujem sa snim rozist a viem ze ked sa rozidem stratim vsetko uz nebudem mat preco zit vsetko pojde dole vodou:((((mna uz nic nebavy neviem jak mam znovu zacat zit:(((((

spiralka

ja uz som stym chela prestat milion krat a nejde to dneska je to 5 den co idem od znova ale mam strasny jedalnicek a asi sa zosalim doma uz som zjedla 1cokoladu milku a taky cokoladaovy zavin kolac 4kusky a do konca dna uz nemozem nic

faith

Vidím že nás je tu viac:( Ja bojujem s miou už viac ako rok, bohužial neúspešne:( Dnes som zase zlyhala, bohužial už začínam cítim dôsledky...

tyrusqa

a s tou bulimiou,no v tom ti neviem poradit.ja osobne vracanie NENAVIDIM,takze aj keby som mala byt stokilová,nevyvolavala by som si to.

tyrusqa

to je psychika..ani mna nebavi zit a to velmi casto. mala by si navstivit psychologa. mna napr.velmi ukludnuje,ked si pustim oblubenu hudbu..hned pridem na ine myslienky..