Som obézna

Príspevok v téme: Som obézna
mirusska

O par mesiacov budem mat 17 rokov.Meriam 172 cm a vazim 100 kíl. Je to neuveritelne vela. Matka mi vravi ze mam zo sebou nieco robit. No ja to nedokazem. Bola som uz aj na lieceni na cas to pomohlo no opat som zacala naberat kila. Neviem sa ovladnut. Ked nieco vidim musim to ziest...napcham do seba aj niekolko veci po sebe. Skusala som si povedat dost no nemam pevnu volu. Neviem prestat. Chcem schudnut aspon tych 30kil. Co si o tom myslite? Viete mi poradit?

jajka758

Kto potrebuje schudnut nech mi napise na mail janakurillova34@gmail.com.Urcite Vam pomozem.Zdravo a bez jojo efektu.

lolasa

ja potrebujem schudnut 40 kg s 98 na 58kg
je to velka ambicia viem ale myslim ze by to vedelo uplna zmenit zivot som na nizkotucnej diete a cvicim 4x do tyzna.
uvidime co dalej

lenulik6

Ahojte aj ja som obezna mam 105 kg. Uz som aj zacala chudnut, len neviem ci mi aj v hlave preplo. Aby mi to nevydrzalo iba par tyzdnov ale cely zivot.

Snazim sa jest 5x denne kazde tri hodiny, vela pit /to mi robi najvacsi problem/, trosku sportovat. Vela zeleniny, doobeda kus ovocia. Vlastne sa stravujem podla zasad uz viackrat spominanej stranky -odkaz odstránený-. Musim odporucit. Akurat si davam obcas aj jeden den v tyzdni ocistny (pijem iba vodu). To tam ale neodporucaju.

Ak tu je nejaka baba, ktora sa snazi schudnut z vyssej vahy, tak sa ozvite :)

barbie12

čaute kočky :)

Som veľmi rada že mirusska založila túto tému a viacero z nás sa na ňu chytilo, čo keby sme si navzájom radili? Všetky potrebujeme pevnú vôľu ale väčšine nám ta pevná vôľa chýba. Ja si pripadám hrozne tučná mám 170 cm a 75 kg, ako viem že to nie je až tak hrozné. Ale aspoň 15kg by som chcela dať dole. Takže baby, rada o tom budem s niekym konzultovať. Ak by náhodou tak napíšte na arturka1@zoznam.sk alebo ak niekto schudol a rád poradí nech ma kontaktuje :)

LLLenka

ahojte baby!!:)...ak chcete schudnut,to nieje len o drastickych dietach a pod..ved je jasné , že zo ziadnou dietou nevydrzis cely zivot nie???akk chcete schudnut ... mozte jest cokolvek!!naozaj cokolvek :)len z mierou ... rankajky hocicoo vazne,lebo vsetko co si clokvek da na ranajky telo spali:)-ale nie zase ze sa objete..do obeda si mozte dat aj rozne sladkosti..ale hlavna zasada - z mierou (nedam si celu cokoladu milku , stacia 2riadky:)...obed zase hocico,ale s mierou ..a poobede nic len zeleninu :)hociakú,hlavne aby ste neboli hladné :)ja som takto schudla uz 20kg...a este dam dole nejakych 5 a budem spoko:)uz aj vecere budu moct byt :)!!!
drze sa babulee:)

ida

...ahojte...dievcata,prisla som vas podporit.Ked som mala 18 rokov mala som presne 100kg na vysku 163 cm.Bolo to hrozne,trapenie,posmesky atd..nemusim pisat,isto chapete.Ked som jedneho dna isla domov zo skoly a stala na zastavke..kde stali dve kocky,priblizne moj rocnik a pocula ako ma rozoberaju..(vidis ju,paaane boooze,ta s kadial vysla a podobne..tak som sa rozplakala ako dazd )prisla som domov tresla dverami a povedala doost.Za tri mesiace som dala dole zo 100kg na 65kg.Nemala som drasticku dietu,ale zacala som chudnut v hlave..Ziadne sladkosti,cola ani kaloricke bomby..nechodila som cvicit,cvicila som doma a sama.Treba vydrzat.najhorsi je prvy tyzden a potom to uz ide..a verim ze vsetke to dokazete...

Scherylll

Ahojte kočky, práve som dočítala túto tému a chcem sa spýtať ako sa Vám darí.. zufalka, mirusska?? Presne poznám vaše problémy, keď som mala 15 rokov, mala som 102 - 104 kg, už si to celkom presne nepamätám.. Dnes mám o 5 rokov viac a o dosť kíl menej, ale úplne Vás chápem, viem, že tie začiatky sú najťažšie, mne sa napríklad bežne stávalo, že vo fáze zaspávania som videla pred sebou jedlo, a mala som také stavy, že by som zjedla aj suchú kôrku :)
Je to naozaj ťažké, ale tento boj sa dá vyhrať, treba sa len rozlúčiť so sladkosťami, múčnymi jedlami, sladkými vodami a papaním po šiestej. A ešte by som Vám odporučila piť veľa zeleného čajíku, mne tento dobrý zvyk zostal dodnes, aj teraz mám šálku pred sebou. Netvrdím, že sa priamo od neho chudne, ale je skvelý antioxidant, organizmus bude pracovať tak ako má a budete sa cítiť fajn :
Veľa šťastia, držím palčeky.

15ročný

dnes som sa vazil a mam 97,5 , ale aj tak . Ono si ma asi zle predstavujes , ja viem ze som tucny , ale nie az tak . Mne sa sadlo netra se , ako ostatnym ,. Ja som skor pevny . Napriklad som dost ohybny , dokazem co chudy nie . Robim aj brusaky a drepy . Nepijem sladke vody , pijem iba cistu vodu .

A tlak mam tiez dobry , aj krv mi brali aj to mám dobré .