Provera

Viki321

Ahojte, mne ju gyn. predpísala tiez na úpravu menzesu (niekedy trval aj 3 tyzdne) a beriem ho od 13 dna od zaciatku menstruacie 2xtablety denne po 12 dni.Spravne by som mala dobrat 12 dni a az potom by mal prist menzes . No teraz ho uz mam a este stale musim dobrat asi 5 tabletiek. Mozem ju uzivat aj pocas menstrucie ? Dakujem

antiana

mne gyn. predpísala kombináciu Estrofen a Provera, lebo mám Turnerov syndróm, aby mi vraj narástli prsia lebo žiadne nemám a mám už 32 rokov...len sa chcem spýtať či od toho nepriberiem...ďakujem

antiana

mne gyn. predpísala kombináciu Estrofen a Provera, lebo mám Turnerov syndróm, aby mi vraj narástli prsia lebo žiadne nemám a mám už 32 rokov...len sa chcem spýtať či od toho nepriberiem...ďakujem

tinaboro

ahojte ,ja som uzivala proveru v 16 aby som mala menstruaciu ,ked som nejedela nemala som aj tri mesiace ,moj cyklus nikdy nebol idealny ,pohybovala som sa medzi 30 a 36 dnami ,mam dve deti ,co sa dr.cudovali ze sa mi podarilo otehotniet,teraz mam 41,a moj cyklus bol posledne dva roky na den presny ,zacala som totiz uyivat tabletky na stitnu zlazu ,a vsetko sa upravilo,ale teraz,mi to zas kolise ,uz 2 mesiac ,najskor meskala tyzden a teraz uz dva ,moja mama nema maternicu od 33 a sestra od 36 ,asi som na tom este velmi dobre ,len prisiel prechod :D

luba114

vážené pisateľky, ešte v decembri som písala svoj príspevok, že odkúpim od niektorej z Vás liek Provera, dokonca až 500mg tabletky. Nedostala som žiadnu ponuku, žeby sa ho niektoré chcela zbaviť napriek, tomu tu stále čítam obavy žien pri jeho užívaní. Je to veľmi zaujímavá situácia, z ktorej je jasne vidieť, že nie každé,u jeden menovaný liek pomôže rovnako...treba ho vyskúšať...ak sa niekto bojí, potom nemá také zdravotné problémy o akých píše a poradí si sám. Ďakujem za spoluprácu, ja tu Vašu 5mg PROVERU užívam celých 20 tabletiek naraz aj viac, aby som dosiahla efekt a bolo mi výborne...celá odpuchnem, hlavne na bruchu, žalúdok a hlava sa mi ukľudní, doplním chýbajúci hormón a mám radosť zo života. Takže, každá vyskúšajte a až po dlhšom užívaní a problémoch riešte či liek brať či nie. Prajem pekný deň bez nepríjemných bolestí.

lisabet

Ahoj, ja beriem proveru 5 den a ma tolko neziaducich ucinkov az mam strach. Sranda je, ze sa mi ale zlepsila plet, vlasy mi padaju menej ale na lavom ramene sa mi vyhodili take minibotky, vyzera to ako otlacenie od oblecenia, no ani pocas noci to nezmyslo... neviem co to je..

nome

Mám po 50tke... moja gyn. mi sústavne predpisuje hormonálne lieky na vyvolanie
menzesu, ktorý sa aj tak nedostaví, alebo
len špinenie. Mávam pocity tlaku v pod-
brušku spojené s častejším močením. Sono
urolog. vyš a moč kult. sú negat. Môže tento problém vyvolávať Prevera ??? A má
vôbec význam užívať ju ďalej.. poradí mi
niekto