Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

rebeka12

akoze clanok som si precitala,trvam na tom,co som napisala.Kozny mi nic nepomohol,gastroenterolog takisto nie,gynekolog tiez nie,stitna zlaza OK,na vlasy pouzivam henu + drahy aminexil od Vichy,sampony jedine z lekarne co este ? dycham rovnako znecisteny vzduch ako clovek,ktoremu su vlasy pritazou..

rebeka12

ach,vlasy!Stavim sa,ze tu nikto neinvestoval do boja proti ich vypadavaniu tolko penazi co ja.Samozrejme bez vysledku.Dokonca aj u nas vyhladavana liecitelka si nevie s nimi rady.Najnovsie sa ale strojim spytat jedneho po ulici u nas chodiaceho chlapika,ktory byva v domiku 4x5m na spadnutie,bez vody a elektriky,a vybera kontajnery,ako on sa stara o svoje vlasy,ktore su mu urcite na pritaz.NIKOMU som take mnozstvo vlasov na hlave este nevidela ako jemu.ON je pre mna jasny dokaz,ze je to jedine genetika.A ja som uz mohla mat nasetrene na parochnu,dokonca so zlatymi vlasmi.

mortisia

dobra je voda ked si varis zemiaky a potom si s tym preplachovat vlasy...
pouzivat hennu namiesto chemickej farby a tiez aj zbytocne nezatazovat vlasy chemickymi pripravkami a zehlickou

Mimik138

Ahojte baby.Pokial mate take problemy s padanim,dajte si vysetrit stitnu zlazu a ked bude pozitvna tak cim najskor sa dajte objednat k nejakemu endokrinologovi aby vas nastavil na tabletky.Vela ludi ma tento problem a to padanie vlasov spaja so vsetkym moznym len na toto sa casto zabuda.Potom by to už malo byť fajn,a vlasy začnu znovu rasť....zatial skuste pivo,alebo silny žihlavovy odvar-nezmyvajte.A dajte si ostrihat vlasy do postupna-trochu sa odlahcia.Držim palce:)

Daty

Ahojte vsetci.Taktiez mam problemi z vlasami.Pamatam si dobu ked som mala krasne huste vlasy.Ale zmenilo sa to a o dost.Bola som bulimicka asi 4~5rokov.Prestala som s tym asi7 mesiacov do zadu.Bola to tazka doba a velmi.Je mozne aby som si dala svoje vlasy opat do poriadku??Uzivam vitaminy.rozne produkty,snazim sa papat zdravo a vela ryb nale mam strach.Naviac som v zahranicia nema tu blizku osobu z kt.by som sa mohla o ytomto porozpravat.Prosim moze mi miekto poradit,ako mam zacat opat zdravo a stastne zit??

jajkafr

ahojte mne tiež strašne vypadávajú vlasy a zvlášť teraz po liečbe istými liekmi... kúpila som si v lekárni Viaderm capsule a Reghaar vlasový aktivátor a pomohlo to aspoň trošku a potom mi kožná predpísala Alpicort F to je hormonálna vodička do vlasov a prestali vypadávať ani pri česaní nemám na hrebeni a to mi vypadávali vlasy v chumáčoch... Kamoška používala Capilan a tiež si veľmi chválila treba skúšať... a navyše vypadávanie vlasov môže znamenať aj nejaké ochorenie napr. ochorenie štítnej žľazy, tenkého čreva, chudokrvnosť (anémia), nedostatok vitamínov, minerálnych látok a iné

májulinka

ahoj kuku7890!

a kolko listov a v akom pomere to mám varit? a tej žihlavy kolko ližic do vody?

aj mne strasne vypadávaju vlasy, teraz momentálne skusam Regaine, nemám s nim niekto skusenosti?? diki moc!

pauli 73

ano, je to možné, že ti vlasy vypadávajú z antikoncepcie, moja ant. to má uvedené ako jeden zvedľajších účinkov. Tento stav by sa ti mal upraviť do 3 mesiacov, ak nie treba sa poradiť s gynekológom. Inak teraz je aj také obdobie keď vlasy vo väčšom množstve vypadávajú, treba zvýšiť prísun vitamínov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk