Nejasnost v citoch

zuzka*

pre kixinu....niekedy mozno nase pocity a reakcie su ovplynene okolim, probelmy okolo nas , ktore sa naj tykaju a trapia nas.Ja ho velmi lubim, ale niekady uz nevladzem s tymi problemami a vtedy mam chut vsetko nechat tak, no väcsinou si poviem, ze nie je tak zle,aby nemohlo byt horsie a snazim sa nad vsetkym povzniest.

kixina

Ach ja som v poslednej dobe nejako na vahach...raz seven heaven a zrazu baaac...brutalna nejasnost. to som uz dlho nezazila...:PPP teraz mam 1000 chuti nechat ten vztah tak :(((

brunca

si myslel asi ze ta s dakym nachyta.nepodarilo sa :-) ja mam taky problem vseobecne s ludmi, milujem ich no ked ich mam dlho pri sebe zacnu mi liezt na nervi. jednoducho niekedy potrebujem byt len sama so sebou.

zuzka*

My sme tiez spolu uz cez tri roky.Vidime sa niekedy castejsie, niekedy menej.Niekedy je doma raz za mesiac, niekdy pride po dvoch inokedy po troch tyzdnoch, ako kedy.Naposledy bol doma teraz cez vikend a ani mi nedal vediet, ze pride, ale vsetci naokolo to vedeli.bola som dost nervozna lebo mi kazdy den aspon prezvoni a v ten den nic iba sa zrazu otvorili dvere a stal tam on so slovami, ze ma chcel prekvapit a aj prekvapil, lebo som to vobec necakala.

tuk

3 roky tiez sme hovorili o svadbe ale nechce ju pokym je vo fr ja bola cil tyzden unho a cil odchadza srdce puka ako casto sa vidite

zuzka*

Je to smutne, ze nebudete ani na vianoce doma, u nas je to 50 na 50.Ked mi je velmi tazko a je uz dlho prec tak myslim na vsetky pekne chvile, ktore sme prezili.No niekedy je mi uz tak velmi smutno a tazko, ze si ani rano z postele nechce vstat.Vravi sa, ze laska hory prenasa, tak to snad vydrzime.Uz dlho chodis s priatelom?

tuk

ani nevravte baby akurat odchadzam od priatela je v zahranici je to tazke pomozte velmi ho lubim a strasne mi chyba ked je prec neuvidim ho ani na vianky

zuzka*

Poznam tie stavy velmi dobre, clovek sa snazi nato nemysliet, ale je to tazke...aj ked na druhej strane viem, ze ma lubi...je to asi o to tazsie, ze priatel uz tristvrte roka jazdi na kamione, takze mame na seba malo casu a viem, ze to v praci nema lahke....neviem preco, ale v poslednej dobe stale myslim na nasu svadbu, uz sa mi o tom aj sniva, ale ked mu o tom poviem, ci by sme sa nevzali, tak povie, ze pokial jazdi na kamione tak nie....velmi si prajem, aby toto tazke obdobie plne cakania uz preslo, lebo uz neviem co mam robit niekedy.