S manželom by sme chceli babo..

Príspevok v téme: S manželom by sme chceli babo..
vanessa m.

ahojte...s manželom by sme chceli babo a to ozaj velmi.snažime sa už skoro rok,sme obaja v poriadku.problem je v tom že mam nepravidelnu menštuaciu tak je tažko odhadnut plodne dni.lekar mi predpisal antikoncepciu ževraj sa mi upravi cyklus a po nejakych 4 mes ju mam vysadit a vtedy by som mala ostat tehotna!ma z vas niektora s takym niečim skusenosti?prosim poradte mi

Rea2425

Aj my s priatelom sa snazime mat uz dlho babo. Ked si myslim ze uz by to mohlo byt tak zas sklamanie. Mam dcerku z predosleho vztahu a velmi by sme chceli malicke. Mozte mi niekto poradit ako najrychlejsie otehotniet. Dakujem budem vam vdacna

kika32

Mam presne rovnaky problem ako ty. Paradox je ze v mladosti som sa obavala,aby som neotehotnela ,tak som brala antikoncepciu a teraz ked to clovek chce tak to akosi nefunguje.Menstruaciu mam v cykle od 28 - 34 dni takze plodne dni sa tazko rataju. Uz som skusala aj ovulacne testy ale treba mi ich stale kupovat aspon 5,a aj tak sa nikdy neviem dopatrat kedy tu ovulaciu vlastne mam.Mimochodom znama otehotnela pocas menstruacie.Mne je to osobne dost neprijemne,ale kazde zenske telo je niecim zvlastne.Takze asi sa netreba spoliehat iba na plodne dni.Velku ulohu hra aj psychika niekedy sa sama pristihnem,ze sa neidem s muzom milovat,ale robit deti.

erca5

ahojte,som tu nova a neviem na koho sa mam obratit,
citam tu ,ze veci,ktore by aj mne mozno pomohli,respektive potrebovala by som pomoc.
som starsia,mam syna a aj noveho priatela s ktorym by sme chceli potomka,ale mam cystu na vajecniku ata nie a nie prasknut,koli tomu mi lekar nemoze urobit merania na ovulaciu,chcela by som vediet ci nahodou niekto z vas nemal podobny problem,ci by ste mi neporadili ako a co mam robit.
som smutna ked mam zase cakat mesiac ci to praskne a co mi zase povie lekar.
priatel bol na spermiogram a ma ho v poriadku,ja som v poriadku az na tu cystu.
pomozte ak viete ,prosim vas

dakujem

terina147

švagrinka brala HAk.VYSADILA O MESIAC BOLA TEHOTNA. DIEťATKO SA NARODILO KRASNE A ZDRAVE. zase brala hak. vysadila a opať bola tehotna. zas ma krasnu dcerku. predtým mala problem, ma len jeden vaječník aj ten mala stale napadaný cystami. myslím že jej hak pomohla k 2 krasnym deťom. toť moj nazor.

CMu_Q

severanka -dakujem pekne, toto co som pisala nie su nezmysly! je to vedecky dokazane, ze riziko roznych mentalnych, ci fyzickych poruch sa uzivanim HAK zvysuje z dosledku zasahu umelych syntetickych hormonov do prirodzeneho chodu hormonov v tele zeny! to nie je ziaden vymysel a dokonca mi to potvrdil aj sam lekar!!! Takze trepes skor ty, nez ja. Je jasne, ze faktorom posobiacim na vznik urciteho defektu je aj pitie alkoholu, fajcenie, pozivanie roznych potravin vysoko chemicky upravovanych,... ale v neposlednom rade aj samotne uzivanie hormonalnej antikoncepcie. To vsetko su faktory ktore posobia ako predispozicia na vznik zdravotneho defektu u dietata! Ja neviem, ci ste az take hlupe, ze to beriete doslova, ako ty severanka co si napisala: "ak je porucha čítania spôsobená antikoncepciou, tak ja zožeriem záchodovú kefu" ...trosku neracionalne, nemyslis? staci sa zamysliet, a aj bez medic.vzdelania sa da usudit urcita pravdepodobnost vzniku onemocnenia pov vplyvom tychto faktorov (aj HAK). A takisto to nie je pravidlom, ako si pisala, ze kazde dieta je potom chore! Poznam mnho zien, ktore pocas gravidity fajcilo a deti ostali zdrave! Takze netreba generalizovat! Vynimky boli, su a budu!

a staci si nastudovat skutocne vyskumy, plus dozvediet sa nieco od lekarov, ktori nic netaja a potom sa skuste nad pravdou aspon len zamysliet. Len tak mimochodom, mam v rodine 2 lekarov a 3 sestricky, v inom kraji SR, ale vsetci sa zhoduju na jednom nazore, ktory mnohi lekari popieraju len preto, aby mohli dostat co najviac do vrecka.

A pre zamyslenie, fajcenie skodi zdraviu, tak preco ho nezakazu? Lebo je to takisto velky business, a keby mal stat zakazat vo vseobecnosti fajcit, tak by nasa ekonomika prisla o mnoho penazi. V dnesnom svete sa vsetko toci len o peniazoch!

usmev

vanessa m:Môžeme sa porozprávať cez meil. ak máš takéto problémy.Dám Ti kontakt na odborníka,zavoláš a povie Ti čo a ako.je to na prírodnej báze a pomohol už nejedným manželom, ktorí sa snažili o dieťatko.Za informáciu nič nedáš.