Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hudba k behu alebo byciklovaniu

lost

no ja pri intenzivnejsom bicyklovani pocuvam ako mi pukaju kosti :D

ale nie, skor ten vietor v usiach

ale myslim, ze prilis hudba na bike je skor samovrazda (nepocujem napr flekuje za mnou - nemam cas reagovat)

obzvlast tie sluchadla, co odfiltruju fkat vela hluku z okolia..

brunetka_a

aby si behal v rytme hudby, ak behávaš pomaly tak skus niečo pomalšie, ak rýchlešjšie skus niečo ako Dance,alebo Rock, metal ... :) aby ta to podporovalo a držal si tempo beh a hudba :)

Joo

myslis lost..... ja bezim pre dobry pocit (v dusi)
nepocuvam hudbu ked beham ,bicyklujem ...... ale obcas si pustim napr.
m.youtube.com
AC/DC- Thunderstruck
Luciu Bilu
m.youtube.com
.....a podobne

Joo Ki

Ivka22 ...ta hudba vo mne evokuje nieco tragicke ..... urcite by som si ju nepustala ,ked sportujem ...... bala by som sa ,ze ma pocas behu niekto napadne a zahrdusi .... na 100% by som sa stale obzerala za seba ci ma niekto nenahana az trafim nejaky stlp a tragedia je na svete ...... taku ja mam fantaziu :-/
ale ok ..... ked sa tebe paci :-)

Meretseger

Hrobař, tak to už hej! :D Súhlasím, že niečo svižné, čo vyhecuje - počúvam napr. Kabát: Dole v dole; Nightwish: trebárs Nemo; Landa; a špeciálne Rammstein :P

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hudba k behu alebo byciklovaniu - Fórum - ZDRAVIE.sk