Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POmozme si...poradme navzajom atd..

Príspevok v téme: POmozme si...poradme navzajom atd..
yuy

aHOJTE.Najskor vam porozpravam moj pribeh.Mozno niektorym pride zvlastne ,ze pri vyske 168 a 58-60 kg chcem chudnut,ale predsa len je to trochu dost.busko mi pevisa cez opasok a podobne,aj boku cez rifle.pred 2 mesiacmi som zacala chodit do fitka.Zo zaciatku ako som dodziavala stravu som aj pochudla,ale odvtedy velmi malo.Skor priberam.A to aj napriek tomu,ze jem o cosi menej a 4 krat priemerne do tydna makam.makam poriadne!..Nerozumiem tomu.nejde len o vahu,ale ani cm nesli dole.vIETE MI PORADIT?MOZME SI menit rady,skusenosti.mam o dietach toho nastudovaneho celkom dost...

niqi

tak babyyy drzte sa nech si to udrzite krasne vysledky podla mna jar leto najlepsie na chudnutie vtedy clovek nema tendenciu vyjedat apson podla mmnaa

adky

prestudujte si tieto stranky.....ja som pomocou nich schudla 18 kil za 3 mesiace a to som zacinala s vahou 90..potom som otehotnela takze nemozem pokracovat v chudnuti,ale po porode urcite zacnem podla tej stranky...je tam aj forum kde si baby vymienaju nazory a pisu svoje uspechy-kazdy tam kazdeho podporuje:)

toccara

Caute caje! ja uz chudnem 2 mesiace.So stravou sa miernim, ale zas niekedy som to prehnala. 2x do tyzdna fitko. Mam 167cm a 64kg:(. odkedy cvicim a zdravsie sa stravujem cm sli pekne dole az neuveritelnych 10 cm ale kg sa mi drzi, nemyslim si ze som si neako extra vypracovala svaly, takze pochybujem ze koli tomu.Ak mate pre mna neake dobre rady potesim sa piste kludne hoc aj na mail Kujem

niqi

ZUZZZ a kolko casu traviis v tej posilkee???rozmyslam ze aj zacnem tiez ale doma nechce sa mi tam trepat:)a mam taku knizocku de si precvicimm nohy brucho zadok a ako kardio dam svihadlo bude staciit 40min ???

zuzzz

Takze ja od zajtra zacinam nasledovne.3 krat do tyzdna posilovna,to je uz u mna samozrejmost.Posilka,aj kardio.A potom zmenim jedalnicke nasledovne:Vydatne ranajky a pridem domov po posilke najem sa a uz nic!Niekedz od 5 ,niekedy od 7.Chcem obmedzit biele aj tmave pecivo a prejst na ryzove chleby,jest viac zeleniny,pit iba nesladene caje a cistu vodu,obmedzit sladkosti.Obed si dam akykolkvek chcem.A hadam to pojde 0,5 kg tyzdenne dole a do leta som stihla:)Hod mi kontaqkt

scarlett

ahojte baby mozem sa tiez ku vam pridat? :)..ja uz sa tiez stale trapim s mojou vahou :((...ja by som chcela schudnut najma zo zadku stehien a lytok,lebo to je moj kamen urazu. A ako by ste chceli postupovat??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POmozme si...poradme navzajom atd.. - Fórum - ZDRAVIE.sk