Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na ktory gympel v Bratislave poradte

vevericka

ja som chodila na vazku..ked som prisla na vysku, niektori profaci sa pytali odkial sme a ak sme boli z Ba, pytali sa aj na skolu, len tak..vazka mala dobre meno u nich..na medinu treba chemiu a biolu a myslim, ze tie profacky, co ich tam ucili mna, este ucia, boli fakt super, ziadne zakeracky, sice vyzadovali viacej, ale aspon sa mi to zislo a na vyske som nemala problem..u nas vtedy fungoval bodovaci system takze clovek si lahko zvykne aj na ten vysokoskolsky, myslim, ze funguje aj teraz

severanka

fiona: ver , že svoju túžbu ešte pár krát zmení... :) tak musíš pohľadať nejaký nmenej frekventovaný gympel ako poistku, ale ak sa dcéra svedomito pripraví na prijímačky, tak to zvládne...neboj sa

..ellie

ked som ja bola deviatacka,tak sa prijimacky este robili,ale brali tiez bez nich..neviem ako je to teda teraz..ale suhlasim s ostatnymi..vyberte si jednu lepsiu a jednu horsiu skolu..ale vzdy by sa dalo odvolat,ale to nie vzdy moze dopadnut dobre..a co tvoju dceru bavi?jazyky alebo prirodne vedy?urcite sa rozhodujte aj podla toho..

emme.violet

podla mna by ju v pohode mali zobrat, dajte si jedno dobre gymnazium druhe menej obsadene myslim ze s takymi znamkami je skoda ju dat na odbornu skolu, a ak vas neprimu ani na jednu jednoduch podajtze odvolanie urcite sa to nejak precisti a niekde ju primu

severanka

fiona: veď si dajte nejakú "poistku"...nejakú odbornú školu kde ju na isto vezmú bez prijímačiek a jeden gympel k tomu...

fiona

ved to je ten problem, ze tento rok sa prijimacky nerobia, vsade beru bez prijimaciek podla poctu bodov - neviem preco, spoliehala som sa na normalne prijimacky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Na ktory gympel v Bratislave poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk