Gynek.amb.v Sturove.

luci

Jednoznačne ti poradím MUDr.Ikrényiovu.Len ja neviem kde ordinuje,ja som k nej chodila voľakedy v NZ.Toľko viem že je v Sturove,určite má tam veľa ľudí.V NZ sa čakalo u nej tiež veľmi veľa,lenže tam robila v nemocnici.Dufam ,niekto bude vedieť kde sa nachádza,aj ordinačné hodiny.

bogi

zeny ozvite sa kto s kým má skusenosti(dobré,či zle).Bude ľahšie sa rozhodovať ku komu ísť a koho nechať.Aspon mladšie baby budu vedieť ku komu prvýkrát sa pihlásiť.Je to diskusia tak diskutujme.

macika

zuzi prosím napíš kde ordinuje.Išla som na jednu stránku,jej meno som tam našla ale ani telefon,ani adresu.Len že je gynekolog-pôrodnik.Ja by som tam radšej zavolala lebo ked náhodou neberie nové,alebo len mladé tehotné tak tam nebudem zbytočne čakať vlastne ani pricestovať.

macika

zuzi a nedá sa tam k nej na hodinu,ci to si ešte neskušala?2-3 hodiny to som už čakala aj ja inde,ale az 4?Sice ked toho má vela a poriadne chce vyšetriť každu tak to potrvá.A kde má ordináciu?Vieš čo u nás na dedine u obvodného sa čaká 3 hodiny najmenej.Smiem sa spýtať kolko asi máš rokov?Podla mna najviac 25.Ked na toho Romsauera si pisala ze ten je starý.Som si myslela ze takých 60 určite.A doktorka ked je skusená tak 45-55?To uz ani neprezradím kolko asi mám,lebo to vôbec nie je dôlezité,ked diskutujeme,len som blizsie k tej mne neznámej doktorke ako tebe,ked podla teba má ok.50.Este raz cenim ze si sa ozvala, vidíš nepíše na tému vela zien.Ked ma zoberie budem mať z toho radosť.Len ešte to mám overiť ci ma prijme,neviem cez telefon?Povedať aj tej mojej terajšej ze idem preč,inej.

zuzi16

Chodím k nej 4 roky, je pravda, že len raz za rok na preventívku, takže až tak to porovnať neviem. Má asi 50 rokov, myslím že aj ten Romsauer má toľko, ale na nom vidno, že čaká kedy vyšetrí posledného aby mohol ísť domov, stále skontroluje čakáren. U Ikrényiovej je tá nevýhoda, strašne dlho tam čakáš, aj 4 hodiny, má veľa pacientiek

macika

zuzi16-a kolko je to asi ze od začiatku?Ona už dávno je tam?Toho Korčoka meno som počula ale oni su dvaja.Nejaký starší a mladší.Ikrényiová je mladá ked píšeš ze Romsauer je starý.Okrem toho ze je milá podla teba je aj šikovná,natrafí na problémi?Kde má ordináciu?Niekde v meste?jJe sukromná,či nie?Radost si mi spravila,pouvažujem o tom.

zuzi16

ahoj, ja chodím k Ikrényiovej, ja som spokojná, je strašne milá, síce to neviem porovnať s inými, od začiatku som u nej. vačšina ju chváli, poznám 2-3, ktoré ju nemajú radí, ale každému nevyhovieš, moja mama chodí k Romsauerovi, ale ten je už stary a nevzdeláva sa dalej. Počula som aj o Korčkovi, že je dobrý. Radím ti bud Ikrényiovú, alebo Korčoka

bogi

Tá doktorka je tam nejaká nová?Je mladá alebo už skusená?Kto ju pozná,píšte!Vsade su len doktori,žien je tak málo.

macika

bibi dakujem ti,že si sa ozvala.Tých lekárov nepoznám,su to sukromni,maju niekde zvlášť ambulanciu,alebo na poliklinike?Beru vôbec nové pacientky či maju toho vela neviem.Vidíš nikto ich nepozná alebo nemá odvahu napísať.Ja som zvedavá aj na skusenosti iných.Prosím!!!Vyzerá to tak že budem musieť ostať v NZ.