Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prípravky na mužsku hygienu

zuuzu

no baby...tak dnes mi jedna gynekologicka povedala, ze muzom staci obycajny sprchovy...gel:)a nic ine...ale ze ked pouziju pripravky na damsku hygienu, ze im to neuskodi:)

gabuci...

fgf na sprchovom gele nic neni zle,ja som len to chcela oznacit,ze môj si z toho nerobí tazku hlavu,co tam nájde s tým sa umýva.

gabuci...

Dodám ešte ze muž si na takéto nepotrpí,chyti do ruky nejaký sprchový gel a s tým sa umýva od hlavy az po...Márne mu vysvetlujem,tam má Saforelle.

gabuci...

Ja som mávala doma Laktacyd,teraz mám Saforelle.Niekedy používam len čistu vodu.Raz po gynek.vyšetrení som ostala tam dole strašne červená.Volala som doktorovi,čo to je.Asi len od gumených rukavic.Nemala som sa umyt len čistou vodou.Naneštastie na nevhodnom mieste mám aj znamienko.Primárka na koznej tiež mi povedala,žiadne mydlá.Poprípade len Laktacyd a podobné,ale nie vela.Najlepšie cistá voda.No,hlavne ked mám svoje dni voda mi nestačí.

zuuzu

no sprcha:)ked si mala v letaku napisane..ze aj pre muzov..neviem, na nete nemozem najst ze lacatyd femina by mohli aj muzi pouzivat.Podla mne je lepsie, ked aj muz sa lepsie sem tam stara.Len neviem najsť čo je vhodne:)tak ked niečo viete tak mi dajte vediet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prípravky na mužsku hygienu - Fórum - ZDRAVIE.sk