Tocenie hlavy zo stresu?

jaro43

docitka: a nestalo sa ti niekedy, ze mas pocit ze neisi v realite? mne sa stava, ze mam pocit, ze co robim je ako keby som sa dival na film

docitka

z toho sa clovek sam nedostane nech si kazdy mysli co chce ja idem ku psy. behom ked mam problemy a mam nadej ze mi bude lepsie kto to nezazije neuveri.

nestea

Jaro odporucila by som navstevu psychiatricky...mne pred 4rokmi zomrela mama a nato otec po nej 8mesiacov zostala som sama s 2mes.synom a vtedy zacali moje problemy,zavrate,bolesti hlavy,unava,nervozita,nepokoj,busenie srdca,trpnutie koncatin a diagnoza znela depresia..Ak si len na zaciatku tak nevahaj a radsej chod aby sa ti to nezhorsilo.Vela ludi to podcenuje ale v dnesnej dobe ma taketo problemy pomaly kazdy druhy clovek.Niekto si to prizna a iny uteka od toho...nieje to hamba trpiet depresiou...Drzim palce

docitka

jaro ja som sa uz objednala ku psychiatrovi mne to trva mesiac zacala som mat problemy s kolenom a potom zacala ta unava atd. ja uz potrebujem pomoc lebo mi je z toho do zosalenia len nech mi uz niekto pomoze.

jajka001_

lekar ti da zrejme nejake ukludnujuce lieky. ak ti to pomoze, dobre, ale treba to riesit aj inak. zmena zivotneho stylu, zmena myslenia...