Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Snubny prsten

smajliQa

no mne dojde velice divne ze kazda druha tu ma neviem jake diamanty a pritom sa ani nedokaze prihlasit pod svojim pravym nickom... hmm hmmm.... tak uplne tomu verim :)

čita

ahojte-mám kamošku,čo otravovala priateľa dovtedy s prsteňom,ktorý ma diamant,že jej ho kúpil,aby bol kľud-ale keď som si porovnala svoj zásnubný a jej tak neviem či to nieje iba preštíž-doležité je ako to cítite a nie či mám na zásnubnom diamant.
ja keby dostala prsteň s púpavy tak som najšťastnejšia-už len preto,že je to ten pravý.....

Weva

Hladajuci - to si vymysleli ti, co tie diamanty predavaju :) ale ako pravidlo by som to neuvadzala

Prsten by mal stat tolko kolko si vie muz dovolit bez toho aby sa zadlzoval - aj ked chvilku setrit a pripravovat sa na ten krok je krasne, nie?

Co by si povazoval za klasicky 3 nasobok Slovenskeho platu?

hladajuci

V knihe spoločenského správania som čítal, že snubný prsteň by mal mať zhruba cenu 3 násobku platu žiadateľa o ruku.

emira

Jaj, v jednej teme sa riesi najlepsi datum pre svadbu, v druhej cena zasnubneho prstena... Tusim sa na nieco zabudlo. Pripomeniem - laska. Verte, ze manzelstvo je o uplne inych veciach ako datumy a prstene. A ked najdete toho praveho, je to to najkrajsie na svete.

pipia22, zalezi od toho, kolko muz zaraba... Neuveris, ale maju aj drahsie. Akurat, ze si ho snubenec musi castokrat kupit na sekeru, neviem, naco to je dobre.

pipia22

3ntt veris, ze maju prsten za 40 litrov? ta cosi, len sa chceli predbehovat, ktora je lepsia, neviem aky muz by im kupil prsten za 40litrov, moj stal 5 a pol tisic a bol ovela krajsi ako tie za 25litrov, cisty drííííííííííst.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Snubny prsten - Fórum - ZDRAVIE.sk