Snubny prsten

Sikuliatko

Ja ta chapem. Neviem, ako sa tie baby dozvedeli hodnotu prstienka, my sme spolu pred svadbou zili a pri stahovani sa mi dostal do ruky paragon. Inak som po tom nijak nepatrala. Ja zijem v krajine, kde ma kazda drahy prsten s diamantom (aj ked na to nie vsetci chlapi maju a musia sa zrejme zadlzit).

dobra vila

Sikuliatko, ahoj, jasne, ved ja som nemyslela na teba, zle si ma pochopila, to co si napisala, je velmi spravny nazor.
Myslela som to skor ako uvahu vseobecnu a ten zaver bol smerovany pre viky, jej prsten stal 5000 eur, ved to je 150 000 SK!!! To by som si seriozne nedala na prst! A ja nvm, ti chlapi, co kupia taketo prstene, sa aj pochvalia, ze zlatko, toto je snubny prsten za 150 000 tisic? Preto si asi nepochopla ten moj prispevok, ze kto si ho vybera atd. Dufam, ze rozumies, co som s tym chcela povedat, nebolo to voci nikomu mierene zle.

Sikuliatko

dobra vila, no vacsina zien si hadam nevybera zasnubne prstene, ale dostava ich, tak neviem, ako sa da "regulovat" cena tohto daru. Ja som nevedela, ze sa ma manzel chysta popytat o ruku, o to vacsie to bolo prekvapenie a mam na to pekne spomienky. Necakala som ani briliantovy prsten, ktory vyzera ako pre princeznu z rozpravky. Zrejme mi chcel urobit radost, co sa mu podarilo, je uzasne predstavovat si, ako ho vtedy este priatel pre mna vyberal a snazil sa najst ten najkrajsi...A o tom to cele je.

dobra vila

Fiha, baby, to s tymi prstenmi myslite vazne? Nemala som tusenia, ze zasnubne prstene s "pravym ockom" sa pohybuju v takej cenovej hladine :-O.
A potom ked zasnubny je taky drahy, tak co potom obrucka?
Myslim, ze je to je NAOZAJ nepodstatne... ved cenou sa chvali iba hlupak, prave naopak, cim drahsie, tym radsej umlcat, nieze si este niekto urobi zalusk na ten prstienok. Taky by som sa este aj nosit bala a iba by mi stal v puzdre. Naozaj, strasne sa bojim o veci, najma take dolezite a cenne. Umrela by som, kebyze mam pri sebe nieco take drahe, lol.
Neviem, v akej cenovej hladine bude moj prstienok, ak nejaky budem mat, ale mne osobne je to jedno, ba este upozornim nech sa tymi peniazmi nemrha :D, hlavne, aby sa mi pacil. Lebo ked si pozeram vyklady, niekedy vidim takeee krasne obycajne zlate a strieborne prstienky, a take tie atrapske, skarede, co sa mi ani nepacia, su drahe ako hov-do. Takze radsej nech mi uhadnu vkus, akoby sa jednalo o cenu :D.
P.S: ale viki, toto mi neda, ty si fakt chcela napisat, ze mas prsten za 5000 EUR???!!! Nie slovenskych korun?! Preboha. Nechcem sa nikoho dotknut, ale to je uplna zbytocnost :-/. Nemyslim to v zlom, dufam, ze sa chapeme :)

VIKKKY

Ja som dostala prsten za 5000€ - cenu viem lebo som doma nasla blocik :) ale ked sa ma nietko opyta co stal tak poviem ze neviem...naco komu vraviet cenu???...aj keby stal 20€ tak sa moja laska k milemu nezmeni!!!!!

bublik

no tak ja mam chudobneho snubenca, ten by momentalne nemal ani na ten "len 4000ovy". aj napriek tomu sme zasnubeni a lubime sa a chceme sa vziat a netreba nam k tomu ziadne diamanty. zabila by som ho keby dal tolko za prsten, s ktorym by som sa aj tak citila divne, lebo sperky vobec nenosim, sem tam nejaku bizuteriu, ale sperky sa mi nepacia. svadobne obrucky, to uz je nieco ine.

TinuskaB

Nie podla ceny treba kupovat darcek. Je to velky blbost. Ja mam zasnubny prsten za 4000.-sk a je velmi nadherny.Je s bielim ockom. Nikto sa ma na to nespytal,ze kolko stal. Aj keby sa spytali,by som im nepovedala,co ich do toho.
A ake su to kamaratky,ktore by ti na to povedali,ze len 20000.-sk?

pipinaaa

20 000 je malo??? co ste zlata bratislavska mladez? a ked uz,co je tvoje kamosky do ceny prstena, podla mna ani ty by si nemala vediet cenu. teda ja by som to asi nechcela vediet, ved je z lasky, nie kvoli prestizi

kisssss

mne na cene prstena vobec nezalezi, ale vsimla som si, ze kamaratky su toho nazoru, ze pod 20 000 je malo, normalne mi je trapne, ked si pomyslam, ze budem stastna zo zasnub a ked sa spyatju na cenu, tak sa budu tvarit kyslo:(((

titi...

Katka má pravdu.Nezáleží na tom aký ti kupi prsten,ale či ťa ľubí a chcete byť spolu.Niekde aj dievča zvykne kupovať zlato drahému.Aj u nás.Môj ani za svet nechcel zlato,vybral také drahé hodinky.Dalo sa vidieť,že jeho rodičom ani sa to nepáčilo.No na zlato mi povedal,môžem si to kupiť prenho,nosiť aj tak to nebude./retiazku/Ked sa nám narodili detičky,každý sa pýtal aké zlato mi kupil manžeľ,že som trpela.Nič.Ani ja som to nežiadala.Nech ti kupi taký prsten,aký sa ti páčia radosťou budeš nosiť.Nezáleží na tom aký drahý je ten dar,no čo má v srdci.Zbytočne dostane žena drahé veci,ked vsťah nefunguje a nasleduje rozvod.Nikdy nepočuvaj iných,drahý prsten ešte neznamená šťastnu buducnosť.Ja mám jednu dobru známu,má krásne povoľanie,dosť penazí na to aby mohla kupiť veľmi drahé veci,no taku skromnu jednoduchu ženu som ešte v živote nestretla.Aj manžeľa má takého.Drahé veci nosiť v dnešnej dobe?Aj by som sa bála.Nepotrebujem x eurové zlato aby mi vytrhli z krku,či ukradli.Aby susedia sa dívali čo mám.