Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

millli11

V podstate to vyzeralo, akoby za 1 mesiac zarobil len 100 eur. Vlastne niekedy to s jeho setrenim vyzeralo, akoby mal sotva za co jest.

millli11

Ja som raz chodila s bohatsim muzom, ale asi len tri mesiace. Dalej sa s nim nedalo vydrzat. Za vecere sice platil on, niekedy mi zaplatil aj nakup, ale vzdy tam aj doma presne prepocitaval, ci vsetko sedi. Za jeden vecer vedel prejst ucty aj sestkrat. Pomyslela som si, toho si vziat, asi zosalejem, keby nahodou zistil, ze som minula o cent viac. Darceky som dostala od neho len raz, raz na narodeniny. Inak ani kytica, ze vraj rychlo zvadne, ani dezert, vraj to nie je zdrave. Moja skusenost je taka, ze cim bohatsi, tym skupejsi. Cize ja bohaca uz ani nechcem. Moznoze vsak len ja som natrafila na takeho cudneho.

asdfghjkl

vieš prečo su také? leto to z nás spravili muži, ja som hladala lásku a nič som sa nehrala, zobrala by som si ho aj ked nemal vlastne nic. A teraz ked si nevazil co mal, a rozisli sme sa kvoli jeho klamstvam tak uz ineho nechcem. Teda uz lasku nenájdem tak zeny su s niekym aby som len neboli sami, a ked na to maju, preco si nevybrat niekoho kto ma viac penazi...
Ja taka nie som /zatial/, ale uz ich chapem...

PHONER

Neskutocne sa navas smejem :D Vydim ze nemate ani tolko IQ ze zakladat takuto temu je uplne zbytocne. ZENA ZASTAVA ZENU MUZ MUZA.. a je to vybavene
tak ako klamu zeny klamu aj muzi
v dnesnom svete klamat a ojebavat je trendy, kto neklame toho ojebu.poznam Xmilion pripadov kedy bola zena ta dobra na ktoru sa chlap vyjebal a tak isto aj opacne.. pochopte ze toto je jedna z tem ktore sa vysvetlit nedaju.. ja tiez nemam dobre skusenosti .. obvinovat by sme mali asi prveho cloveka ktory podviedol a ojebal a samozrejme prvu zenu ktora bola TZV Zlatokopka.. je to vec cloveka a hlawne charakteru. zeny su kurwy a muzi svine. tak to je a tak to aj bude.. cest niektorím vynimkam . ak take vobec v dnesnom svete este egzistuju. takze PEACE a nerieste kokotiny:D nic podobne ako prava laska uz v dnesnom svete nieje ... tak ako tu bolo niekde spomenute kazda minca ma 2 strany,,, ciao .

usiko

ja som sebestacna, nestaram sa o to, kolko priatel zaraba, delime sa o naklady na domacnost, povacsine mame pravidlo, ze ja kupujem jedlo do domacnosti a ked jeme von,alebo sme s priatelmi, plati on.....a nevezmem od neho viac ako je nutne.....bridilo by sa mi co i len vypadat ako tie priblble krasky, teda dorobene krasky, ktore si nevedia ani snurky zaviazat, nieto este navarit.....nevedela by som sa poxriet do zrkadla, keby som co i len trochu budila dojem takej primitivnej chudery..../toto nie je o ziarlivosti, zavisti, je to o tom, ze kazdy by mal byt spolocnosti uzitocny, a ony nie su....

usiko

no, k tomu len tolko, ze na niektorych muzoch nie je zaujimave nic ine, len peniaze.....nuz a sa cuduju, ze babenky ich vysavaju......mam na mysli tych hlupych, zdoraznujem hlupych a myslim tym hlupych vyholenych chlapov, samy sval a miniaturny mozog, v milionovych autach, ktori letia prave na taketo babenky, kupia im auto a nevadi im, ze sa nevedia o nic postarat...../takych muzov je mi fakt luto, ale im je to asi jedno..., myslia si, ze su majstri sveta, a pritom povacsine len zaberaju miesto na zemi a zbytocne:-))) nuz, inteligentny chlap taketo nieco /myslim babenku vysavacku/ prekukne, odhodi este v zarodku a ide dalej....viete, vrana k vrane sada......to je fakt pravda.....ludia si hladaju seberovnych, takze chybu treba hladat aj v chlapoch....moj nazor

misinka32

Nuz chlapy vy tu hadzete vsetky zeny do jedneho vreca koli jednej zlej skusenosti. Poviem vam to by som ja musela nadavat ze vsetci chlapy su alkoholici a lezu z jednej postele do druhej, ale to nie je pravda. Ja napr. momentalne zarabam viac ako moj manzel a v jeho tazkych chvolach som mu oporou akou je on pre mna ked mne je tazko. Vo vstahu netreba len brat ale aj davat. Ano je to pravda ze zeny stravia vela casu a aj minu vela prostriedkov na svoj zovnajsok (ak na to maju) ale aj vy muzi chodite na pivo a mnohy z vas hraju pocitacove hry ktore nie su lacne takze je to tak 1:1. Nadavat na vsetky zeny ake su hrozne neriesi nic, mozno by ste sa mali popozerat po normalnych zenach, tych co nechodia na 12 cm podpetkoch a nemaju na seme 10 kg makeupu. Skuste zmenit miesto hladania. Nas normalnych a citlivych je tu dost staci sa len popozerat okolo seba.

tamara_xy

zaujimave..ja ked som zacala chodit so svojim manzelom, tak mal na ucte permanentne max.500sk a vreckove dostaval na mesiac/niekedy dva 1000sk, pricom ja som mala na ucte niekolkonasobne viac..co bol ale zarazajuci fakt, ze moj otec, ktory mi vtedy "dotoval" skolu, mi aj napriek tomu, ze zivil 5clennu rodinu a zarabal nieco nad priemer, dokazal dat viac, ako manzelovi jeho otec, ktory zarabal omnoho viac..a ja som z tych penazi, co som od otca dostavala, vedela vzdy este dost usetrit..potom sa to na istu dobu po svadbe otocilo a manzel bol ten, ktoremu prudili peniazky viac na ucet ako mne, ale teraz je to opat chvilu v starych kolajach..manzel musi dorobit skolu, aby bol pokoj v rodine a momentalne pracu nema..takze si myslim, ze ja som si ho nemala pre ake peniaze brat :).dokonca ja mam este nejake peniaze, co mi nasetrili moji rodicia, manzel nema ani halier nasetreny od rodicov..

schelby

niko nemas pravdu, podla tvojich slov, asi si sa riadne sklamal v zenach. Ale ja to sa stava, ja som sa sklamala v muzoch, ale teraz nehadzm vsetkych do jedneho vreca. Ver ze existuju aj zeny, ktore su samostatne, cielavedome a bolo by pod ich uroven mat chlapa pre prachy,lebo su toho nazoru ze na seba si dokazu zarobit samy. Nebud zatrpknuty voci zenam, lebo nikdy nestretnes uplne normalnu, ktora by ta pre peniaze nemala. Mozno hladas na nespravnych miestach. Je velmi vela zien na svete, ktore nie su take ako si ich opisal,ale to chce iba nezanevret a neuzatvarat sa do seba.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze? - Fórum - ZDRAVIE.sk