Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

xyz

tak vam treba chlapi prasivi,nic ine si nezasluzite,len vycucat z vas peniaze,ved za nieco musite s nami sexovat,pre vase pekne oci urcite nie :D

pretvarka

lebo sme pretvarky a chceme s vami vydrbat a mat sa dobre, ako cakat kedy vydrbete vy s nami :))) kvakinko ty si zazobany?? :))

cheche

vsetci muzi, aj ti bohati, ocakavaju od zeny, ze bude stale krasna, upravena,bude ich reprezentovat, rodit a vychovavat im zdrave a mudre deti, varit kazdy den teply obedik, prosto dokonaly servis. ale ked uz pride rad na peniaze a vlastna zena si ich nebodaj "vypyta", tak uz ta zena bazi po ich peniazoch. vsak ano, vy namysleni a ubohi muzi?

lujza...

tato tema tu uz bola, a bola to cista hadka, takze myslim si ze uplne zbytocne to tu je...a su svine zeny, a su svine chlapy, kolko chlapov sa na bohate zeny nalepilo len kvoly peniazom,takze vy chlapy by ste mali byt tak isto ticho

lizanka

pipky co idu po peniazoch si lovia tych, co peniaze maju. a ti, co ich nemaju ale sa do nejakej takej pipinky zabuchli, tu teraz nariekaju, vsak kvakinko? ale asi sotva na nich miluju ich krasne vnutro(kedze take pipky ho nemavaju), z coho vyplyva, ze IDU PO VZHLADE, a z toho vyplyva-DOBRE IM TAK :D

kalia

Milujem tych zakomplexovanych "zebrakov" rychlozbohatlykov, ktori ked si myslia ze ked okolo mna prefrcia jednotkovym bavorakom, ze sa rovno na mieste rozteciem.... Pritom z oci mu ide aky je tupy a maximalne vytrety.. fuj! Bleee!

jajka001_

vadi ti ze mas peniaze? najdi si rovnako zazobanu alebo este bohatsiu. pokial ide o mna, este som nestretla prachaca ktory by nebol namysleny ze ma peniaze, a arogantny. o takych ludi zase ja nestojim.
takze rovny rovneho si hlada. ak ide tebe o prachy, znackove oblecenie a luxusne auta, tak asi hladas podobne zameranu. tak sa necuduj ze taha z teba peniaze. ved taky zivot, to uz nieco stojí. popoluska by sa v spolocnosti bohacov asi nevynimala najlepsie.

kvakinko

No o tom netreba polemizovat, ja v tom mam jasno. Len by som potreboval vysvetlit dovod. Popolusky, ktore nevedia, ze si beru bohateho princa su uz trochu otrepane.