Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

milovaná??

ja som sa spoznala so svojim uz ex-manzelom nahodou, bez toho, aby som vedela, ze je to uspesny podnikatel-prachaty a pod. samozrejme, bol o hodne starsi, no lubila som ho. zili sme spolu 8 stastnych rokov, velmi tuzil po dietati, chcel sa asi poistit, aby som mu neutiekla za mladsim, tak sme mali dieta a ten moj uzasny , pozorny manzel si nasiel milenku..., rozviedli sme sa a aspon som z neho vytlkla manzelske vyzivne, tucne vyzivne na dieta a zijem si spokojne. no on velmi nie. chcel by sa po rokoch vratit, ale uz sa neda. prezil svoje najkrajsie obdobie muza s inou zenou a nie so mnou... muzi su hajzlikovia a zasluzia si, aby ich zeny vyuzivali, pretoze oni robia to iste zenam!!!!!

happi

nie kazdemu ide vzdy len o sex, napisala som to len na margo zbytocnosti tejto temy. Donekonecna mozeme polemizovat a diskutovat, ci lepsie povedane anonymne sa hadat o citoch, laske, peniazoch, vernosti,sexe...kazda minca ma predsa dve strany

SHAKTI

severanka bohužiaľ asi každá žena mala aspoň raz takého šéfa :-)
tak tak happi :-) asi tak ako mužom aj ženám chýba k tej nehmotnej láske čosi hmotné :-))

severanka

SHAKTI: "Veď si všimnite napr. šéfov, absolútne nechutných slizákov, plešatých s tučným bruchom, čo z huby vypustí to perla ale má moc a má peniaze a keď to má tak si myslí, že celý svet mu patrí a všetky ženy mu ležia pri nohách. " presne takéhoto jedného som poznala, už je síce starý chren na dôchodku, ale úplne som si ho vybavila ako si to napísala, ten popis... :D a vieš čo? ten chlap veľmi zle skončil, ale myslím, že si to zaslúžil...

SHAKTI

áno jajka to sú muži, ktorí sú radi, že sú radi. Presne o tom to celé je. Veď si všimnite napr. šéfov, absolútne nechutných slizákov, plešatých s tučným bruchom, čo z huby vypustí to perla ale má moc a má peniaze a keď to má tak si myslí, že celý svet mu patrí a všetky ženy mu ležia pri nohách. Dokonca nepotrebujú ani zvolenie žien, myslia si že na ne majú právo- tak nejak automaticky. Je to choré. Proste nemajú čo iné ponúknuť okrem prachov a moci, žiadny charakter a slušné správanie voči žene. No a na takých sa nalepia iba slepice čo idú po peniazoch, pretože kalkulujú, vycicajú a odkopnú, veď na čo by im bol taký muž? Žiadna budúcnosť s ním. Takým mužom to vyhovuje, pretože sami sú si vedomí toho, že okrem peňazí nemajú čo ponúknuť, možno také ženy ani nevyhľadávajú vedome, ale priťahujú ich podvedome, tým, že si myslia, že okrem peňazí nemajú čo iné žene dať a ono to tak nakoniec aj je.

a pre rarm si ešte dovolím poznámku, že inteligencia nie je iba o gramatike, či násobilke- inteligencia je všeobecný rozhľad moja. Presne ako napísala monika, niekto píše rýchlo a "chybička se vloudí" sme ľudia a nie stroje, nie sme dokonalí ale omylní. Keď budeš moja takých 10 rôčkov a viac zo školy von tak tá gramatika trošku z hlavy vyfučí. No je brutálne povrchné vytvárať si názor na človeka podľa gramatiky, hmotnosti a fyz. vzhľadu, no a ak urobí jednu chybičku hneď ho odsúdiť a zotrieť ako špinu. Úbohé naozaj. Ale keďže sa v živote všetko vracia, raz urobíš nejakú chybu aj ty- pretože nik z nás nie je dokonalý ani ty moja, tak potom teba niekto odsúdi a sfúkne a som strašne zvedavá ako sa ti to bude páčiť
:-) Neviem kde si vzala, že ja som absolútne dokonalá- vôbec nie som. Asi preto, že neminiem na kozmetiku, solárko, posilku či iné veci celú výplatu tak nemôžem byť pekná, upravená? Ako som napísala múdra žena nepotrebuje na seba veľa peňazí, to neznamená, že si nezájde ku kaderníčke, kozmetičke, do solárka alebo inam. A nepotrebuje na to ani veľa času. Pretože múdra žena nepotrebuje mať na ksichte masku a skrývať sa za ňu, iba vyzdvihnúť svoje plusy a trošku prekryť svoje mínusy. Múdra žena totižto má čo ponúknuť okrem vzhľadu a svoje fyzické nedostatky vyvažuje napr. inteligenciou alebo šikovnosťou v niečom.
Len toľko som ešte chcela..

jajka001_

poznala som osobne babu, co si vyzadovala aby jej on kupoval drahe veci co si zaziadala. a nebola pritom ziadna extra kočka. on ale tiez nie je nejaky cavo, tak sa nechal zneuzivat a nechal sa ucicikat jej sladkymi recami ako mucinko,laska, kupis mi toto, kupis mi tamto....nuz potreba lasky je u niektorych taka silna ze sa nechaju kvoli nej aj zneuzivat. po case ho nechala, samozrejme. ale ked to tak vezmes, kazdy dostal to, co chcel.